Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (26 MART)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (26 MART)

KOÇ: İş yaşamınızda olan olumlu gelişmeleri yakın arkadaşlarınızla paylaşarak sahip olduğunuz güzel enerjileri daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Özel hayatınızda ise sevdiğiniz insanın size olan sevgisini ifade ediş tarzı ile ayaklarınız adeta yerden kesilir ve bulutların üzerinde dolaştığınızı sanırsınız.

BOĞA: Gökyüzü işinizle ilgili konularda bugün hayır diyerek merhamet duygunuzu işinize yansıtmamanız için uyarıyor sizleri. Özel hayatınızda ise eşinizin yaşadığı sorunları birlikte aşabilmenin zaferini kutlayabilirsiniz.

İKİZLER: Bugün iş arkadaşlarınızla ilişkilerinize özellikle de sevdiğiniz insanlara karşı sevgi dolu ve anlayışlı davranmalısınız. Olası krizler ve riskleri bu sayede birlikten doğan güçle alt edebilirsiniz…

YENGEÇ: Özel hayatınızda beraber olduğunuz insan bugün sizin karamsar ve endişeli tavırlarınızdan rahatsızlık duyabilir buna bağlı alınganlıklar yaşayabilir. Sizlere önerim duygularınızı paylaşın ve kendi içinizde yaşadıklarınızın yanlış anlaşılmalara neden olmasına müsaade etmeyin. İş yaşamınızda da ruh haliniz kendinizi farklı yansıtmanıza sebep olabilir.

ASLAN: Gökyüzü bugün maddi konularda başarılı olma arzunuz yükselecek yeni fikirler doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. Arkadaşlarınızla ilgili konularda dikkatli ve hassas davranmanız gereken bir gündesiniz. Ufak tefek tartışmaları büyütmeyin sular tek yöne aksa denge olmazdı Bunu unutmayın. Özel hayatınızda ise gerginlikler gün boyu eş ya da sevgilinizle sorunlara neden olabilir.

BAŞAK: Gökyüzü bugün maddi konularda ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlar yüzünden maddi manevi kayıplar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Dikkatli olun. Sizi seven insanların uyarılarını dikkate alın. Özel hayatınızda ise duygusal geçişlerinizin etkisi ile fevri davranışlardan uzak durmanız ilişkinizin gidişatı için fazlası ile önem kazanmakta.

TERAZİ: Gökyüzü bugün işlerinizi organize edebilme gücünüzü yükseltiyor. İşinizle ilgili, kendinizi rahat ve güvende hissetmek için yapılması gerekenlerin düşünerek; girişimde bulunmanız uygun olacaktır. Gelirinizle alakalı konularda bugün adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Özel hayatınızda ise birlikte olduğunuz insana zaman ayırmalı ve sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirmelisiniz.

AKREP: Bugün acele işleriniz olumsuzluklarla sonuçlanabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda da ilişkinizde sorunlar olmasına rağmen; sürdürmeye kararlı iseniz, karşılıklı anlayış şart. İlişkinizi devam ettirmek arzusunda iseniz duygularınızı ifade etmeli özür dilemekten de çekinmemelisiniz.

YAY: Gökyüzü bugün, özel hayatınızda eş veya sevgilinizle karşılıklı anlayışsızlıkla krizler ve ani bitişler yaşayabilirsiniz Bugün ki göksel etkiler isteklerle duyguların çatışması; daha önceden büyütülmemiş sorunları gündeme getirmenize ve ani duygusal patlamalara neden olabilir. son derece dikkatli olunması gereken zamandır. İşinizle ilgili konularda ise duygularınızla ilerlemeniz gereken bir gündesiniz.

OĞLAK: Gökyüzü bugün işinizle ilgili ciddi tavırlar sergileyip kendinize var olan her türlü engeli aşmanıza yardımcı olacaktır. Aşk hayatınızda ise, Evli ve uzun süredir ilişkileri devam eden Oğlak’lar bugün yaşanacak gelişmeler aşk dolu ve unutulmaz olacak sizler için.

KOVA: Gökyüzü bugün işinizle ilgili geçmişte yaşadığınız olaylarla ilişkili gerginliklere neden olabilir. Bir anda gergin durumlarla karşılaşabilirsiniz size önerim uzlaşmacı davranın… Yakın çevrenizde bulunan sizden farklı düşünen kişilerle aranızda, ufak tefek tartışmalar yaşanabilir. Özel hayatınızda eş veya sevgilinizle yanlış anlaşılmalara dikkat edin.

BALIK: Gökyüzü sorumluluk duygunuzun ön planda olması gerektiğini vurgulamakta. İş ve özel hayatınızda bu sayede engellendiğiniz aksi giden bir çok konuda doğru davranışlarınızla sorunlarınızı ortadan kaldırabileceksiniz. Bugün beklediğiniz maddi gelişmelerde sorunlar yaşanabilir ve iş ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gündesiniz. Onların yardımına başvurmaktan çekinmeyin…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>