Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (25 MART)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (25 MART)

Koç: Gökyüzü risk gerektiren tüm işlerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Başkalarına önderlik etmek başınızı ağrıtacak. Hızlı düşünün ama hızlı kararlar vermeyin. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilişkilerinizde güven tazeleyeceğiniz var olan sorunları karşılıklı anlayışla çözüme kavuşturacağınız güzel zamanlardasınız. Evliliğinde problem olan Koç’lar bugün sizin için iyiliklerle dolu bir başlangıç olabilir sizin bir adım atın yereli…

Boğa: Gökyüzü bugün karşılaştığınız kişi veya olaylara karşı sakinliğinizi koruyarak hareket etmeniz yönünde destekliyor sizleri. İşinizle ilgili konularda güçlü tavrınızı ortaya koymalı emeğinize sahip çıkmalsınız. Özel hayatınızda da eş ya da sevgilinizin size verdiği değer güven ve aşkınızı tazeleyecek.

İkizler: Gökyüzü iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Sakinlik günün şifresi sorunları aşabilir aleyhinize olan kişilerle bile ilişkilerinizi daha sıcak bir hale getirebilirsiniz. Özel hayatınızda ise özgürlük isteğiniz kırıcı sözlerle birlikte olduğunuz inşası incitmenize sebep olabilir.

Yengeç: Gökyüzü bugün, Hukuksal bir işinizin neticelenmesi ile yeni başlangıçlarla karşılaşacağınızı müjdeliyor siz yengeçlere. Özel hayatınızda da yeniden doğduğunuzu hissedeceğiniz harika deneyimler yaşayarak mutluluğu bulacak ve şükredeceğiniz güzelliklerle karşılaşacaksınız.

Aslan: Gökyüzü bugün öfkeniz yüzünden sorunlara meydan vermemeniz için uyarıyor sizleri. Size değer verenleri kırabilir beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz DİKKAT EDİN! Özel hayatınızda ise gergin ruh haliniz birlikte olduğunuz insanın her söylediğini yanlış anlayarak pişman olacağınız tartışmalara neden olabilir. Sizlere önerim gün dua meditasyon gibi konulara yönelerek öfkenizden uzaklaşmanız sizler Güneş’in çocuklarısınız gücü yansıtın.

Başak: Gökyüzü bugün isteklerinizin arkasında durmanızın önemine işaret ediyor. Özel hayatınızda ise eş veya sevgilinizden gelecek güzel haberlerle ayaklarınız yerden kesilebilir tam bitti diye düşündüğünüz ilişkiniz çok özel ve güzel bir şekilde devam edebilir. Mutluluğunuza sahip çıkmanız gereken zamanlardasınız.

Terazi: İşinizle alakalı her meselede bugün biraz alttan almalısınız. Biraz sabır size çok fazla şey kazandırabilir, bunu aklınızdan çıkarmayın. Gün sonunda başarıya ulaşmanızın anahtarı budur sizler için. Özel hayatınızda ise, cesur olun ve aşkı emekle yüceltin.

Akrep: Gökyüzü bugün yakın çevrenizde yaşanabilecek üzücü olaylara karşı uyarıyor sizleri. Bugün kimsenin avukatlığına soyunmayın. Bu kişi çok yakınınız olsa bile, Hiç beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz, dikkatli olun. Özel hayatınızda ciddi kararlar alacaksınız ve duygularınızı tüm netliğiyle ifade edeceksiniz, ilişkinizin gidişatını duygularınızın doğrultusunda belirleyeceksiniz.

Yay: Gökyüzü iş yaşamınızda doğru tercihler yapmakta zorlanarak yanlış kararlar verebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Bu konuda gökyüzünün tüm olumlu enerjileriyle sizi desteklediğini bilerek bu şansı çok iyi değerlendirin. Sizin gibi yaşamın getirileri ile olgunluğa ulaşmış bir ruh ne istediğini neler yapabileceğini bilir ve rotasını istediği yönde tayin eder. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgilinizin davranışlarını rahatsız edici bulsanız bile bu süreçte sabırlı davranın her şeyin bir yeri zamanı olduğunu unutmayın.

Oğlak: Gökyüzü bugün ikili ilişkilerde dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Eski eş veya sevgiliniz, dost bildiğiniz kişi ya da akrabalarınızla iş birliği yaparak çok zor durumda kalmanıza ve birlikte olduğunuz insanla ilişkilerinizin kökten bozulmasına sebep olabilir. Dikkatli davranın oyuna gelmeyin. Ruhunuzu uyutmaya devam ettiğiniz sürece ödeyeceğiniz bedel çok ağır olabilir ve bir daha sahip olamayacağınız değerlerinizi kaybedebilirsiniz.

Kova: Bugün hiç kimsenin sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Sezgilerinizin sesine kulak verin ve sezgilerinizi daha fazla geliştirebilmek için meditasyon yapın. Duygusal hayatınızdaysa olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Duymak istedikleriniz size söylenebilir, kendinizi çok özel ve değerli hissedebilirsiniz. Ayrıntılara takılıp kalmadan size değer veren insana karşılık verin ve yeni bir ilişkiye adım atmakta geç kalmayın.

Balık: Gökyüzü bugün işle ilgili konularda olabildiğince diplomatik davranmanız yönünde uyarıyor sizleri. Ayrıntılara önem verin fikirlerinizi ifade ederken tamamen anlatmamaya özen gösterin. İşbirliği içinde bulunmanız gereken bir gündesiniz. Özel hayatınızda ise duygularını tam anlamıyla ifade edemeyen bir partnere sahipseniz üzerine gidin ve bu halden yorulduğunuzu ifade edin. Cesur olması için sizden gelecek bir adım ilişkinizin seyri açısından çok büyük faydalar sağlayabilir….

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>