Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (24 MART)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (24 MART)

KOÇ: İş hayatınızda bazen olaylar gelip sizi buluyor. Bunun temelinde yatan sebep; sizin her konuda ulu orta konuşmanızdan başka bir şey değil. Sizin girişken yapınız onu hem kızdırıyor hem de garip bir şekilde size yaklaşmak istiyor. Çevrenizde olup biten olaylara karşı hassas ve çok ayrıntıcı davranıyorsanız, sinirlerinizi yıpratmayın.
BOĞA: Gerçekleştirmeye çalıştığınız iş ile alakalı konularda yaptığınız her şey; olabileceklerin en iyisi. Etrafınıza aldırmamaya çalışın. Sevdiğiniz insan hayatınızın mihenk taşı. Ona ihtiyacınız yok gibi göstermeye çalışsanız da, o olmadan yaşamınız çok zor…Arada bir de olsa; basit egzersizler yapmalısınız ki, gerilen adaleleriniz rahatlasın. sağlığınıza özen gösterin…
İKİZLER: Kafanıza takılan sorular nasıl eksik olmuyorsa, çevrenizdeki insan çeşitlemesi de buna eşdeğer olarak devamlı artıyor. Partnerinizin ikazlarına ne kadar kızsanız da, sizi harcamalar konusunda kontrol edecek öyle birine ihtiyacınız var. Sağlığınızla ilgili, ihmal ettiğiniz çok şey var. Bugün kendinize zaman ayırmanız gerekecek.
YENGEÇ:Dostlarınız ile paylaşımcı bir yapı sergiliyorsunuz. Ayni davranışı yakın çevrenize de göstermelisiniz. En kısa zamanda; yaptığınız kırıcı davranış için ondan af dilemelisiniz. Artık onun haklı olduğunu da kabul edin. Sağlığınızı olumsuz etkileyen sigarayı bırakmanızın veya iyice azaltmanın zamanı geldi.
ASLAN: İşinizde çözümlenmesi gereken konuda fikirleriniz diğerlerinden farklı ve bu ayrıcalık sizi rahatsız etmeye başladı. Aşk hayatınızda, ortak tanıdıklarınızla olabilecek sorunlar, sadece ona ait değildir. Bu yüzden biraz ilgili olun… Yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarınıza,gereken desteği vermeniz kadar normal bir şey yok.
BAŞAK: İnsanlara ve özellikle uzun zamandır yakınınızda olan kişilere karşı güveniniz bazen başınızı derde sokuyor… Onun size anlattığı konularla ilgili olarak şüphelenilecek bir durum söz konusu değil. İstediği maddi desteği verin. Beslenmenizdeki ağır yağlara dikkat ettiğiniz oranda, sağlığınıza katkıda bulunmuş olacaksınız..
TERAZİ: İşte sorumluluk aldığınız konularda, biraz daha fazla zorlayıcı olmalısınız. Çünkü, harcadığınız emekler boşa gidebilir. Önemli olan sizin duygularınızdır fakat, partnerinizin özenle gerçekleştirmek istediği yenilikte biraz paylaşımcı olun. Mümkün olduğunca partnerinizle birlikte; arkadaş çevrelerinde ve eğlenceli ortamlarda bulunmaya çalışmalısınız.
AKREP: Yapıcı bir şekilde gerçekleştirmeye çalıştığınız iş konusunda, bilgisizce davrananlara karşı temkinli olmalısınız. İlgi duyduğunuz kişinin sitemlerine karşı anlayışlı olursanız, gününüz her konuda daha mutlu geçecek.
Maddi konular yüzünden canınız sıkılıyor.Gereksiz bir strese girmekten kaçınmalısınız.
YAY: İnsanların har zaman karşı karşıya kaldığı konular sizin de sorununuz. Bu sebeple olayları fazla büyütmeyin.
AŞK: Partneriniz size ayak uydurmakta bazen çok zorlanıyor. Siz de bunun farkındasınız ama, kendinizi durduramıyorsunuz. Tuz kullanmayı kontrol altına almalısınız. Ayrıca, fazla ayakta kalmaktan kaçınmalısınız..
OĞLAK: İş hayatınızda sizi avantajlı duruma getireceğini düşündüğünüz konuda olabilecek gecikmeler son derece normal gelişmeler. Onun harcamaları gözünüze çok batıyor. Haklı olduğunuz durumlar olabilir fakat, ilişkinizin huzurlu yürümesi daha önemli. Günlük yaşamınızdaki aksamalar, sizi çok fazla etkiliyor. İlk belirtisi de baş ağrılarınız oluyor…
KOVA: Size dikte ettirilmeye çalışılan konularda biraz daha fazla inisiyatif sahibi olmanız, ruhsal olarak sizi rahatlatacak. Sizi fazlaca meşgul eden güncel sorunlar nedeniyle, ona karşı ihmalkar oldunuz. Evde, dışarıyı unutun. Kendinizi yormak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sonra da; olduğunuz yerde kıvrılıp kalıyorsunuz. Kendinize dikkat edin…
BALIK: Her emek verdiğiniz iş konusunda taltif görme gibi bir düşünceniz var. Bu nedenle hemen alınıyorsunuz.
Partnerinizle karşılıklı anlayış içinde çözdüğünüz probleminiz sizi biraz rahatlattı. Çevreden gelen etkilere aldırmayın… Çoktan beri almak istediğiniz bir eşya, içinize dert oldu. Bunu sorun haline getirmenin anlamı yok.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>