Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 MART)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (23 MART)

KOÇ: Aklınıza gelenleri, hemen kelimelere dökmeyin. Bu sebeple bir bardak suda fırtınalar yaratıyorsunuz. Hayatınızdaki kişinin sevdiği ve yapmayı arzu ettiği isteklerine karşı tolerans göstermiyorsunuz. Anlayışlı olmalısınız. Kafanıza taktığınız her şeyi anında gerçekleştirme huyunuz, sizi sağlık konusunda olumsuz etkiliyor.

BOĞA: Yaptığınız işler konusunda hiçbir şekilde hata kabul etmiyorsunuz. Bu konuda haklısınız. Çünkü, her ayrıntıyı düşünen birisiniz. İlişkinizde birbirinize destek vermekten hoşlanıyor ve karşılıklı paylaşımı seviyorsunuz, bu da ilişkinizi olumlu etkileyecek… Yalnızlığı sevmenize rağmen, bugün kalabalık çevreleri tercih ettiğiniz bir gün olacak. Gürültüye hazırlıklı olmalısınız.

İKİZLER: İş hayatınızda paylaşmanın dışında kişisel yalnızlığa ihtiyacınız var. Dengelerinizi korumanız gerekiyor… Duygularınız oldukça yoğun ve kafa yapınıza uygun bir kişi bulmakta zorlanabilirsiniz. Her şeyi çok kısa sürede tamamlamak istemeniz  çok kolay yorulmanıza neden oluyor, kendinize zaman tanıyın.

YENGEÇ: Kişisel sıkıntılarınız yüzünden, çevrenizle ilişkilerinizde kopukluklar yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenmeniz gerekiyor… Aşkta konusunda arka planda kalmaya dayanamıyor ve huysuz oluyorsunuz. Ona sevginizi hissettirmelisiniz. Bugün kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Huysuz ve oldukça nazlı bir hastasınız.

ASLAN: Bugün çevrenizin size ihtiyacı olabilir. Onlar size ulaşmak için, çeşitli bahaneler arıyorlar. Duygularınızı anlatma konusunda iyi bir aşıksınız. Ama partneriniz tarafından anlaşılamıyorsunuz. Dirençli ve enerjik yapınıza güveniyor ve kendinizi fazla ihmal ediyorsunuz. Değişen hava koşullarına dikkat edin.

BAŞAK: İş konusunda oldukça titiz bir çalışma sergilemeniz yüzünden eleştiri alabilirsiniz, aldırmayın. Partnerinizin gönlünü almasını çok iyi beceriyorsunuz. Bugün onun eleştirel sözlerine aldırmayın. Yemeklerinizi sakin bir ortamda yiyerek, alkol ve hazmı zor gıdalardan uzak kalmanız gerekecek.

TERAZİ: İş yaşantınızda yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaran işleri seviyorsunuz. Bugün haksızlıklara hazır olmalısınız. Sakin olmaya çalışın. Sevme sanatını en iyi uygulayıcılarından biri sizsiniz. Bugün dengelerinizi korumakta zorlanabilirsiniz… Bünyenizin sağlam olmasına rağmen, sosyal yaşantınızdaki yoğunluklar sizi yoracak.

AKREP: Finans konuları kafanızı kurcalayabilir. İş hayatınızla ilgili yeni olaylarla gündeme gelecek. Partnerinize olan duygularınızı ona aktarırken oldukça cimri davranıyor, onu kızdırıyorsunuz. Daha açık olmalısınız. Hastalandığınız zaman doktora gitmekten nefret ediyorsunuz, kendinize özen göstermelisiniz.

YAY : İşlerinizi planlarken hiç kimseye güvenmiyorsunuz, hiç kimsenin sizi yönetmesine izin vermiyorsunuz. Bu tutumunuzun olumsuz etkileriyle karşılaşabilirsiniz. Aşkı istediğiniz gibi yaşamaktan yanasınız ve kısıtlanmaya gelmiyorsunuz. Bugün duygularınız yoğun olacak. Sabırsız ve hareketli yapınız yüzünden diğer kişilere göre, kazalara daha müsait bir yapınız var. Dikkatli olmanız gereken bir gün sizi bekliyor..

OĞLAK: Bugün temkinli hareket ederek, planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Temkinli olmalısınız. Duygularınızı daha çok hareketlerinize yansıtan bir kişiliğiniz var. Bugün ilişkinizi için güzel bir gün. Kendinizle daha iyi geçinmeli ve kendinize karşı hoş görülü olmalısınız. Göreceksiniz yaşam sizin için daha iyi olacak.

KOVA: Maddi konularda takıntınız yok. Önünüze çıkan fırsatları akıllıca kullanmanız gerekecek. İyi bir gün sizi bekliyor. İkili ilişkilerinizde baskıya gelemiyorsunuz. bugün onunla bu konuları aranızda konuşmanız gerekiyor. Yönetildiğinizi hissettiğinizde sağlık sorunlarınız ortaya çıkıyor ve mutsuz oluyorsunuz.

BALIK: Kolay olayların kişisi olmak istemiyorsanız, çevrenize karşı tepkili olmalısınız. Bugün güven duygunuzu geliştirin. İlişkinizdeki hayal kırıklıkları, kendinize olan güveninizin sarsılmasına neden oluyor. Hassas ve narin bir görüntünün altında oldukça güçlü bir bedeniniz var. Bugün alınganlığınız üstünüzde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>