Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 MART 2015)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (22 MART 2015)

KOÇ: Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman vermelisiniz. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisinin olacağı bir gün. Para ve güç sizin olacak. Olumlu biçimde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa bile objektif bakmanız size kazandıracaktır.

BOĞA: Sabahın ilk saatlerinde bazı endişeler ya da beklentiler içinde olabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde kişisel bakımdan daha kararlı ve keyiflisiniz.

İKİZLER: Bugünü olduğunca dinlenmeye ayırın. Yapılacak planlarınız ve düşünülmesi gereken ileriye dair hedefleriniz var. Bunları curcunalı kalabalık ortamlarda yapmanız gerekiyor. Çevrenizdekilerden biraz daha müsaade isteyin.

YENGEÇ: Bugün hiç olmadığınız kadar sosyal olmaya ihtiyacınız var. İnsanlarla bir araya gelelim, yiyelim, içelim, eğlenelim ve keyfimize bakalım diyen planlara hemen dahil olma durumundasınız. Neşeniz böyle ortamlarda bol olacak.

ASLAN: Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olabilir, fakat çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren sonuçlarını vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler olacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak bu değişime hazırlayın.

BAŞAK: Çevrenizdeki kişilerle para konularıyla bağlantılı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple, idare ettiğiniz meblağlar üzerindeki tasarruflarınızda dikkatli hareket etmeli, gerekirse çevrenin fikirlerini almalısınız.

TERAZİ: Özel hayatınızda bol vakit harcadığınız, size ait mekanların güzelleştirilmesiyle ilgili olarak bazı kişilerle görüşebilirsiniz. Bir tamirat veya tadilat söz konusu olabilir.

AKREP: Kullanışsız yöntemleri terk edeceğiniz, hayatınızdaki fazlalıklardan kurtulabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük hayatta kullandığınız araçlardan tutun da imaj değişikliğine kadar birçok değişimi hayatınıza katabilirsiniz.

YAY: Şans bugünlerde her konuda yanınızda olacak. Bazı sorunları çözmek için risk almanız gerekiyorsa bugün girişken olunmalı ve korkmamalısınız. Şartlar lehinize gelişecektir.

OĞLAK: Aile bireylerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ile ilgileneceğiniz bir gün olabilir. Özellikle günlük ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan büyükleriniz için ufak tefek tamirat veya alışverişler yapabilirsiniz.

KOVA: Yakın çevrenizdeki insanların tümü bugün olumlu gelişmeler yaşıyormuş gibi görünebilir. Sevinçlerini sizinle paylaşmak isteyenlerle telefonda oldukça fazla görüşeceksiniz.

BALIK: Telefon görüşmeleri, kısa yakın ve akraba ziyaretleri, haberleşme ve yazışmalar ve önemli görüşmeleriniz açısından güzel bir gün. İkna beceriniz tam yerinde. Bir kitaba başlamak ya da bir rehberlik almak da güzel olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>