Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (21 MART 2015)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (21 MART 2015)

KOÇ: Yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kişisel bakımdan önem verdiğiniz konular ile ilgilenmek isteyeceğiniz zamanlar söz konusu olacak. Sabah saatlerinde maddi kaynaklarınızla ilgili planlamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. İlerleyen saatlerde kendinizi daha bağımsız hissedebilir ve yeni işlere yönelme gücü bulabilirsiniz.

BOĞA: Düşüncelerinizi değiştirmek istemediğinizden, çevresel aktivitelerden uzak kalamıyorsunuz. Bugün kişisel enerjinizden kaynaklanan bir yenilenme söz konusu olacak. Yeteneklerinizi geliştirecek ve daha yaratıcı olduğunuzu düşündüğünüz konularda kendinizi ispat etmek istemeniz, baskın duygularınızı da beraberinde ortaya çıkaracak.

İKİZLER: Beklenmedik bir habere sevinebilirsiniz. Aşkınızda hem karışıklık hem de çekişme görünüyor. Onun için konuşurken hoşgörü sahibi olmalısınız. Aksi halde sevgilinizle aranızda anlamsız konular yüzünden tartışma oluşabilir. Duygusal hayatını karartan sorunlar kısa zaman içinde yok olacak.

YENGEÇ:  Sizi durağan bir gün bekliyor.  Kazancınız ve fırsatlarınız diğerlerine göre fazla olabilir fakat ne yazık ki tasarruf etmeniz gerekiyor. Kazancınız geldiği gibi gidiyor. Her şeyi abartıyor, dengeyi tutturmakta zorlanıyorsunuz. Sağlık konusunda ihmalkarlıklarınızdan vazgeçin. Gereğinden fazla efor sarf ettiğiniz için güçsüz düşebilirsiniz.

ASLAN: Bugün sinir bozucu kuralların içinde kendinizi hapsolmuş hissedebilirsiniz. Yatırımlarınız alım satım ile ilgiliyse, bugün bunlar için iyi bir gün olmayabilir. İskelet sisteminizi korumalısınız. Tarım ve emlak işi ile ilgilenenlerin uzun vadeli planlarını tekrar gözden geçirmesi yararlı olacaktır.

BAŞAK: Sabırsız bir hal ve kararsızlık içindesiniz. Sevgiye ve ilgiye  ihtiyacınız var. Fakat karşınızdakilerin duygularını da önemsemelisiniz. Dürüst olmanız gerekiyor. İş çevrenizle de aynı açıklığı korumalısınız. Aksi halde beklemediğiniz kayıplar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi hırpalamayın.

TERAZİ: Çok yakın bulduğunuz birinin sözüyle iş yerinde veya eğitim kurumlarında oluşan sorunlarınız sürpriz biçimde halledilecek. Huzuru kısa bir süre içinde olsa bulacaksınız. Kararlarınızı başka bir zamana ertelemelisiniz. Maddi konularda zorlanabilirsiniz. Bu nedenle sözlerine dikkat etmelisiniz.

AKREP: Yaşamınızdaki farklı olaylar sizi zorluyor. Yapmanız gereken tüm engellere rağmen direncinizi kırmadan devam etmek olmalı. Vazgeçmek kaybetmek olabilir. Amirler ya da yaşlı kişilerle anlaşmanız zor olabilir. Zaman değişim zamanı olduğu için zamanı yakalayın ve mekan içinde yapılacakları ihmal etmeyin.

YAY: Düşlediğiniz bir şey gerçekleşecek. Kendi istekleriniz için ısrara kalkışırsanız iş arkadaşlarınız birlik olabilir ve size karşı durabilirler. Duygusal kararlarınız küskünlüğe kapı açabilir. Bu aralar sinirleriniz gerilmiş ve her şeye tepki verir duruma gelmişsiniz. Bazen de gereksiz yere alınıyorsunuz. Sakinleşmeyi deneyin.

OĞLAK: Sevdiğiniz kişiye karşı tutumunuzda hatalar olabilir. Fakat anlaşmaya varacaksınız. Ailenizin içindeki tartışmalar sevgilinizle aranızda sorun oluşturmamalı. Haklı olduğunuzu düşünüyorsunuz. Fakat işi tartışma boyutuna taşımamalısınız. Sabırsızsınız fakat isteklerinizin yerine gelebilmesi için bir süre daha beklemelisiniz.

KOVA: Aile içinde güzel fırsatlar yakalayabilir, ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. Fakat konuşmalarınızda açık olmaya ve şeffaf davranmaya çalışmalısınız. Gizli saklı hareket etmemelisiniz. Duygularınız sizi yanıltabilir ve sezgilerinizle hareket ettiğinizde hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Duygusal hayatınızda cinsellik önem kazanacak.

BALIK: Neptün sizin burcunuzdan geçiyor, sezgilerin güçlü. Para konusunda zihniniz çok hızlı çalışıyor ve bu sayede ertelediğiniz işlere geri dönerek daha verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Güvenliğinden emin olmadığınız yatırımlara heveslenmemelisiniz. Sağlık açısından kendinizi iyi hissedeceksiniz. Enerjik, canlı ve aktifsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>