Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (2 NİSAN)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (2 NİSAN)

2 NİSAN 2015’İN BURÇ YORUMLARI

KOÇ: Sevgili Koç, Merkür Koç’tan ayrıldı fakat güneş koçta seyrini sürdürüyor. İş hayatında elinden geleni yapıyorsun ancak bazıları seni bencillikle ya da işgüzarlıkla suçlayabilir. Aldırma sen onlara. Bu senin en doğal hakkındır. Şu aşk meseleni halletmek durumundasın, zira  evinde gergin bir hava esecek olursa bu seni zorlayacak.

BOĞA: Sevgili Boğa,  arkadaşlarının bir araya gelmesiyle endişelerinden arınacaksın. Merkür’ün balık burcuna geçişi iletişimlerini pozitif yönde etkileyecek. Bir dargınlığın da giderilmesiyle aşk yaşamın düzelecek. Biraz daha çok çalışman gerekiyor fakat sonuçta sen kazanacaksın. Başkalarının fikirlerini kabullenmek durumunda kalabilirsin.

İKİZLER: Sevgili İkizler, Uranüs’ün pozitif etkisi içindesin. Yakın arkadaşından biri sana bir sürpriz hazırlıyor. Bir arkadaş toplantısına çağırılacaksın. Yabancıların teklifini geri çevirmesen de düşünerek karar vermelisin. Daha önceleri pek değer vermediğin birileri duygusal yaşamın içinde önem kazanacak.  Sorumlulukların artıyor herkesle iyi geçinmeni tavsiye ediyoruz.

YENGEÇ: Sevgili Yengeç, burcun ortalarında doğduysan işlerin artabileceği gibi karışabilirde. Beklenmedik haberler kısa bir yolculuk ihtimali ve finansal bir mesele planlarını bozacak. Serinkanlılığını koruyarak işleri düzene koymaya çalışmalısın. Önemli bir teklif alarak kendi sınırlarının dışına çıkmak için zorlayacaksın.

ASLAN: Sevgili Aslan, Ay boğa burcundan Satürne sert etki yapıyor. İşlerini düzene koymadan yenilerine başlaman her şeyi karıştırmana neden olabilir. Başkalarının sözlerine uyarak değişiklikler yapılmaz. Yabancıların etkisi altında kalmadan kendi düşüncelerine göre hareket etmen gerekiyor. Yeteneklerini en güzel biçimde ortaya çıkarman mümkün.

BAŞAK: Sevgili Başak, bugün senin için şanslı bir gün olacak. Hangi konuda olursa olsun ani kararlar vermekten sakınmalısın. Sabırszlık  başarı için büyük bir tehlike demektir. Zaman doğru kullanılmalı. Gerçekleri her zaman olduğu gibi kabullenmen sevdiklerinin sana olan güvenini arttırıyor. Elindeki parayı harcarken çok dikkatli olmalısın.

TERAZİ: Sevgili Terazi, konuşmalarınla iki kişinin seni arkanda olmasını sağlayacaksın. Yeni bir konuya el atacaksın. Bu hem zevk verecek hem de para getirecek. aha anlayışlı olman gerekiyor. Seni kınayanları bile dinlemeli ve ses çıkartmamalısın. Kısa süre sonra istediğin mevkilere yükselmen mümkün olacak.

AKREP: Sevgili Akrep, bu gün gökyüzü senin için ışıl ışıl olacak. güzel bir güne uyanacaksın. Pek çok bakımdan olumlu bir gün olacak. Dostlardan yardım görecek ve güzel övgü dolu sözler duyacaksın. Bir rastlantı şaşırtacak. Belki de yeni bir ilişkinin başlamasına sebep olacak. İyi niyet ve yumuşaklıkla seni çekemeyenleri bile susturabilirsin. Ama önce sen susacaksın.

YAY: Sevgili Yay, mantığınla hareket edersen her konuda şanslı olacaksın. Dostlarının olması en büyük şansın. Her şeyi açık açık anlatman kıskanılmana neden oluyor. Karşına ilgi duyacağın biri çıkacak. Güven veren bu kişi aslında kendi menfaatinin peşinde. Bir süre sonra sana zarar dahi verebilir. Daha dikkatli olmalı ve arkadaşlarını ihmal etmemelisin.

OĞLAK: Sevgili Oğlak, bugün Ay Boğa burcunda seyrini sürdürüyor. Para konusu fazla önem kazanıyor. Şansın açık fakat bir türlü alacağın paralardan yararlanamıyorsun. Bu sebeple biraz yorulacaksın. İki kişiyle ortaklaşa hareket edecek, bir şeylerden şikayet ederek değişiklik arayışına gireceksiniz. Yaptığının doğru olduğuna inanıyorsan sorun yok.

KOVA: Sevgili Kova, geride kalan çözümlenmemiş işlerle veya başkalarının işleriyle ilgilenmek durumundasın. Arka arkaya sana baş vuran kişilerin sorunlarına çareler bulmaya çalışacaksın. Fakat onlar vefasız değiller ve bunun karşılığını ödeyecekler. Bir emlak konusu bu arada halledilebilir. Karşı cinsle arandaki sorun devam ediyor.

BALIK: Sevgili Balık, haftanın en güzel günündesin. Günlük işleri çok daha kolay halledeceksin. Arkadaşlarınla da iyi geçineceksin. Yanlış anlaşılan durumun sonunda sevinç görünüyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>