Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (13 NİSAN)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (13 NİSAN)

13 NİSAN 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ

Sevgili Koç, haftanın bu ilk gününde zorluklar ve sorunlarla baş etmek için aşırı gayret sarf etmelisin. İş ya da aşk hayatındaki sorunlarla uğraşman sinirlerini yıpratıyor olabilir ancak biraz yardım alarak bu zor günleri atlatmaya bakmalısın. Şans oyunlarında talihin yoksa oralarda şans aramanın anlamı da olmaz. Elindekini de kaybetmemelisin.

BOĞA

Sevgili Boğa, Venüs’ün etkisindeki Boğa burçlarını bugün Venüs etkisi altına almış. Sevgi ve maddi konularda durumunu daha iyi seviyeye çıkartmak isteyeceksin. Eline geçecek çeşitli fırsatlardan faydalanmaya gayret etmelisin. Böyle fırsatlar her zaman oluşmaz. Duygusal yaşamında farklı olan ne var ki.. İşi sıkı tutmalsın. Yoksa elinden kaçacak.

İKİZLER

Sevgili İkizler, aklın mantığın çok hızlı çalışıyor. Hızlı düşünüyor hızlı konuşuyor ve hızlı hareket ediyorsun. Aşırılıklara kaçmayan mantıklı birisin ve mantıklı davranmalısın. Herkesin senin istediğin gibi olmasına imkan yok değil mi? ihtirasların günün birinde başına dert olabilir. Biraz daha makul olmalısın. Her şeyin fazlası zarardır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, Ay Terazi burcunda ve büyümeye devam ediyor. Olayların duygularının üstündeki etkisi çok güçlü olacaktır. Şikayet ettiğin durumlar birazda senin davranışlarının sonucunda oluşuyor. Önemli kararlar arifesindesin. Evinde huzur yaratabilmek için herkese eşit davranmalısın. Sevdiğini fazla sevgiyle şımartıyorsun.

ASLAN

Sevgili Aslan, bugünün en şanslı, en başarılı ve en mutlu burcu Aslan burcu. Heyecanlı ilişkiler bağlantılar kurulacak eline geçen en küçük fırsatı büyük imkanlara dönüştürebilen birisin. Sevdiklerinin de sana yardım etmek için hazır olduklarını görerek sevineceksin. Üzüntülerin geçecek yakında istediğin konuma geleceksin.

BAŞAK

Sevgili Başak, bugün Venüs’ün seninle arası bozuk görünüyor. Sevgi arayışlarında yalnızlığını hissedebilirsin. Maddi sorunlar endişe ve kaygı yaratabilir. Her ne olursa olsun moralin bozulmasın. Zorluklarla karşılaşman mümkün ama bir süre sonra hepsini hallederek rahata kavuşacaksın. Dostlarına yapacağın ziyareti ertelememelisin.

TERAZİ

Sevgili Terazi, Ay Terazi burcunda ve büyüyor yarında dolunay olacak ve ay tutulacak. Bu hal seni bir ay boyunca etkileyebilir. O halde bugünün işini yarına bırakmamalısın. Senden maddi yardım bekleyen birini geri çevirirsen sonradan pişmanlık duyabilirsin. Bir gün başına bir şey gelebilir ve sen de yardım isteyebilirsin.

AKREP

Sevgili Akrep, hayat kaliteni biraz daha yükseltmek için arayışların olabilir. Venüs’ün de bugün sana desteği olacak. Güzel günler içindesin. Geleceğin parlak. İşlerin yolunda giderken duygusal yaşamında olumlu gelişmeler olabilir. Bütün bunların yanında bugün için bütçen de bir değişim umut edebilir. Maddi kazancında bir artış bekleyebilirsin.

YAY

Sevgili Yay, Merkür Ay ile anlaşamasa da sana yardımcı olacak. İsteklerin için ısrarcı ve sebatkar olmalısın. Önündeki engelleri yok edip istikrarlı ve mutlu bir hayata kavuşmak tamamen senin hareketlerine bağlı. Sarf edeceğin söz her şeyi yoluna koyacak. Anlaşma imkanına kavuşacaksın. Beklemediğin birinden sürpriz bir teklif alabilirsin.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, bu haftanın en zor geçecek günü bugün olabilir. İnatçılığın üstünde kendi bildiğinden şaşmıyor kimseyi dikkate almıyor olabilirsin. Sarf ettiğin gayretlerin karşılığında kazancın az olacak ama ümidini kaybetmemelisin. Gelecek bir zamanda daha kazançlı olursun. Şükredip bir kenara çekilmek yerine aktif olmalısın.

KOVA

Sevgili Kova, bu hafta en şanslı burç senin burcun ve bugün de çok keyiflisin. Çevrenle en güzel iletişimi kurabilir anlaşma sağlayabilirsin. Sana gösterilen yakınlığın kıymetini bilmelisin. İyi bir gün olacak ama daha iyi olması sana bağlı. Olayları duygusal açıdan değerlendirme aklın yolunda gidenler daha az zarara uğrarlar.

BALIK

Sevgili Balık, ay ile Merkür zıt konumdalar. Duyguların başka söylediklerin başka olmasın. Sevgiyle yaklaşımlar gösterebilirsin. Yaşananlar için sebep sonuç bağlantılarını doğru kurmalısın. Ani kararlar vermek senin için zararlı olabilir. Daha düzenli daha sakin bir hayat sürmelisin. Bu zor değil ki. Programsız hareket etmemelisin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>