Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (12 NİSAN)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (12 NİSAN)

12 NİSAN 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ
Sevgili Koç, her insanın güven duymaya ilgi görmeye ve sevildiğini bilmeye ihtiyacı var. Aksini iddia etmeye kalkışmak bir nevi züğürt tesellisi olur. Kendi bildiğini okumakta inat etme. Bir insanın kendisine bu derece güvenmesi bir ölçüde doğru olabilir. Daha samimi olmaya, dertlerin nispetinde neşe ve sevinçlerine de paylaşmaya çalış.

BOĞA
Sevgili Boğa, hafta sonunda çok daha müsterih olmalısın. Hayallerin gerçekleşiyor fakat acele edip her şeye pembe gözlüklerle bakarsan hayal kırıklığına da uğrayabilirsin. Yaşadığını her düşünceni her önüne gelene olduğu gibi anlatman doğru olmaz. Yüzde yüz güvendiklerinin çoğu aslında seni çekemeyen kimseler olmamalı.

İKİZLER
Sevgili İkizler, hafta sonu geçen günlerin gerginliğini sürdüren hava yumuşamaya başlar ama bugün değil..Hırçınlığı artık terk ederek sinirlerine hakim olabilmelisin. Sevilen ve seven birisin. Başka ne istiyor olabilirsin. Düşlediğin mutluluğa kavuşmak için sabırsızlanmakta haklısın ama büyüklerinin sözünü dinlemelisin.

YENGEÇ
Sevgili Yengeç, tevazu ve kendini bilmek güzel bir meziyet. Kim ne derse desin sen bu huyundan vazgeçmemelisin. Sevdiğin kişi haksızlık yaptığını anlayacak. Büyük bir ihtimalle de özür dilemek amacıyla kapını çalarak yakınlık kuracak. Büyük aşklarda büyük denizler gibi fırtınalı olur daima. Yaşananlar seni korkutmasın.

ASLAN
Sevgili Aslan, Satürn bugün de peşini bırakmamış. Kapanır gibi olmaya başlayan şansını açmak için tek yolun kapıldığın endişeleri bir an önce yenmek ve içini kemirenlerden kurtulmak olabilir. Arkadaşlarının sürekli olarak yaptığı telkinlerden fayda umman pekte doğru bir şey olmasa gerek. Çünkü onlar senden önce kendi menfaatlerini düşünüyor.

BAŞAK
Sevgili Başak, Ay Başak burcunda ve Venüs Neptün’le zıtlaşmakta münakaşaya evet ama kavgaya hayır. Kalp kırmaktan ve dargınlığa sebep olmaktan kaçınmalısın. Sevgilinin çekimserliğine aldanma. Aslında son derece hassas ve alıngan. Sana da hayal edemeyeceğin kadar bağlı olabilir ve sana güzel bir sürpriz de hazırlayabilir. Karşılık vermelisin.

TERAZİ
Sevgili Terazi, tavsiyelere rağmen Mars’ın güçlü etkisiyle kaderi zorlamaktan vazgeçemiyorsun. Hayatına normal bir düzen getirmen için olayları kendi akışına bırakman belki de daha iyi olabilir. Her şey lehine dönmek üzereyken sen halinden şikayet ediyor bu da yetmezmiş gibi huysuzlaşıyorsun. Sebep sadece kıskançlık duyguların.

AKREP
Sevgili Akrep, bu hafta gökyüzü senin için hep olumlu şekillendi. Bugün de keyiflisin. Yapmak niyetinde olduğun hamleyi bu uğurlu günde başlatabilirsin. Her şey düşündüğünden iyi gelişecektir. Yapacakların sevgiliyi de ilgilendiriyorsa iki kez düşünmeli ama zamanı da boşa geçirmemelisin. Bir kolayını bul ve onunda fikrini almayı ihmal etme.

YAY
Sevgili Yay, gök konumu olumsuz bile olsa iyi niyet ve güler yüzlü oluşunla olaylar daima senden yana gelişiyor ve kazançlı çıkıyorsun. Yanlış yola çekmek isteyenlere aldırmamalısın .Uzun süredir girişmek istediğin bir konu vardı ama tereddüt içindeydin. İşte tam zamanı. Çekinmeden faaliyete geçmelisin. Sonuç kesinlikle iyi olacaktır..

OĞLAK
Sevgili Oğlak, düne göre bugün çok daha olumlu düşünceler içindesin. Böyle olunca da gün daha hareketli ve sürprizli geçecek amma velakin tatsız haberler de alacaksın. Tadını kaçırmasın hiç bir haber. Özellikle sevdiğin kişinin tam bir samimiyetle duygularını açması ve bütün hislerini olduğu gibi anlatması sana engin bir huzur verecek.

KOVA
Sevgili Kova, kendini katı kurallar ve sınırlar arasında kalmış gibi hissedebilirsin ancak olayları biraz daha hoş görmeye çalışmalısın.. Her şeyin arzu ve isteklerine uygun bir şekle bürünmesine manen veya madden imkan olmayabilir. Biraz fedakarlık yapman gerekebilir. Sevdiğin kişilerin de olaylara karşı bir tahammül derecesi var.

BALIK
Sevgili Balık, kıskanmak ve şüphelenmek sırası sana geldi galiba. Huzur kaçırıcı heveslere neden kapılıyorsun ki? Dedikodulara inanacak kadar insanlara güvenmemelisin. Bu durum sadece seni çekemeyenlerin gayretkeşliğinden kaynaklanıyor. Gereğinden fazla tesir altında kalmamalı, günlük işleri yanlış bir açıdan yorumlamamalısın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>