Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (1 NİSAN)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (1 NİSAN)

1 Nisan 2015’in Günlük Burç Yorumları

KOÇ: Sevgili Koç, amacınıza kesin olarak ulaşmadan her şey olup bitmiş gibi tavırlar takınmak biraz mevsimsiz gibi bir şey olmuş. Ekkonomik ve manevi konuda acelecisin. Çok koşan çabuk yorulur diyenleri analamak lazım. Adımlarını yavaş fakat sağlam atman sayesinde bu aşamayı kolayca atlayacaksın. Kendine güvenin olsun.

BOĞA: Sevgili Boğa, Satürn seni ciddileştirecek. Başının üzerindeki kara bulutlar tamamıyla dağılmak üzere. Saf, berrak ve pırıl pırıl ufuklara doğru yöneliyorsun. Sevdiği kişi de seninle birlikte. Kalbine ferahlık gönlüne de huzur doluyor. Önemli bir detay var; o da böylesine mutlu olduğunu mümkün mertebe belli etmemeye çalışmalısın.

İKİZLER: Sevgili İkizler,  bugün keyfiniz yerinde olacak. Heyecanlı ve sinir bozucu olayların hepsini de geride bırakmışsın. Bunların hepsi birer anı olarak yerlerini aldılar, zarar vermeyecekler.  Kendini gönül rahatlığıyla aşka bırakabilirsin. Hayatının hiç bir devresinde bu kadar çok sevilmemiştin. Kendin ile de sevdiğinle de iftihar etmen gerekiyor.

burçların genel özellikleri

YENGEÇ: Sevgili Yengeç, bugün geçmişe dönük düşünceler ve tecrübeler gündeme gelebilir. Merak iyi bir şey fakat abartı değil. Başkaları senin özel konularına karışmalarına kızıyorsun. Sen de aynı şeyi yapmamalısın. Rahat etmek istiyorsan sende çevrende bulunanları rahatsız etmemelisin. Seversen sevilirsin.

ASLAN: Sevgili Aslan, bugün güneş Uranüs kavuşumu seni olumlu  yönde etkileyebilir. Duygularını enine boyuna tartarak karar vermenin yeri ve zamanı geldi. Biraz daha zaman kaybedersen mükemmel güzel bir fırsatı kaçıracaksın. Bundan sonrasında bir ikinci şansı elde edebilmek için bekleyeceksin. Kafanın içini kurcalayan soruyu kendinden uzak tutmalısın.

BAŞAK: Sevgili Başak, bugün hareketli geçen günlerden sonra sakin ve sessiz bir devreye giriyorsun. Öngörülerinin aksine şansın açılma yolunda. Eline rüyada gördüğünde bile hayra yoramayacağın çok güzel fırsatlar geçecek. Bunlardan zamanında faydalanabilirsen çok mutlu ve huzurlu bir insan olacaksın. Bu güzel olayları yakalamak senin tercihine kaldı.

TERAZİ: Sevgili Terazi, güneş zıt burcundan geçiyor. Basit sorunlar bile sende önem kazanacak. Yaşamakta olduğun sorundan kurtulmak için bu sorunun niçin ileri geldiğini anlamak durumundasın.. Bunu yapamazsan düştüğün zor durumdan kurtulman güç olacak. Sevdiğin kişilerin ikazlarını dikkate alarak birlikte hareket etmelisiniz.

AKREP: Sevgili Akrep, iyi niyetle aklı yapıcı duygularla da mantığı birleştirdiğin için halledilmesi güç olan sorunları bile kolaylıkla çözümleyeceksin. Kendine güvenmelisin. Haberler haberleşmeler açısından aktif bir gün içindesin. Telefonlar susmayacak. Sürpriz haberler ve gururlandırıcı iltifatlar güne damgasını vuracak.

YAY: Sevgili Yay, yufka yürekliliğin bu kadarı da gereksiz. Kim ne derse dikkate alıyor kim ne isterse yerine getirmeye çalışıyorsun. İmkansızlıkları aşamadığında da üzülüyor adeta kahroluyorsun ancak sen en yakınına bile kendi derdini anlatmaktan kaçıyorsun. Mars’ın pozitif etkisiyle belki bugün kendini önemseyeceksin.

OĞLAK: Sevgili Oğlak, yersiz yorumlamalara kapılacak olursan endişesiyle vermiş olduğun karardan caymaya kalkışabilirsin fakat bu sadece bir kuruntudan ibaret.olabilir. Bilmelisin ki doğru yoldasın ve attığın ilk adımında yerinde olduğu gerçek. Bu durumda başkalarının ne dediklerine aldırmamalısın. Başladığını bitirmelisin.

KOVA: Sevgili Kova, güzel bir güne başlıyorsun derin bir nefes alacaksın. Özellikle burcun son günlerinde doğduysan sevgiye doyacaksın. Sevdiğin sana şaşırılacak kadar yakınlaşacak.bununla gururlanacak ve sende ona olan bağlılığını güçlendireceksin. İşlerin bakımından da mantıklı adımlar atmanın güveniyle huzur içinde olacaksın.

BALIK: Sevgili Balık, kişisel dünyana eğilmiş halin var. İnzivanın bu derecesi fazla.aşk insanı böyle yapar fakat sen bu konuyu gereğinden fazla büyütüyor olabilirsin.. Duygularını kontrol altına almalısın. Bugüne kadar istediği her şeye eninde sonunda kavuşmuş bir kimse olarak umutsuzluğa kapılmamalısın. Bunu da yeneceksin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>