Anasayfa » Dekorasyon » FENG SHUİ İLE EVİNİZE POZİTİF ENERJİ GETİRİN

FENG SHUİ İLE EVİNİZE POZİTİF ENERJİ GETİRİN

“Duvarlar üstüme geliyor” , “Bu odada hiç uyuyamıyorum”, “Ne yaptıysam bu salonda içime sinmeyen bir şe var” gibi cümleler sizi anlatıyor ise  evinizin dekorasyon tarzı sizi mutlu etmiyor demektir. İşte bu noktada evinizdeki negatif enerjiyi yok etmek ve huzuru yuvanıza getirmeniz için “Feng Shui” öneriyoruz.

İlk önce Feng Shui’nin ne demek olduğundan başlayalım. Sözlük anlamı olarak “rüzgar” ve “su” olan Feng Shui tabiyatta var olan evrensel yaşam enerjisini, yaşadığınız mekanları pozitif enerji getirmenizi sağlayacaktır. Eski bir Çin öğretisi olan  Feng Shui bulunduğunuz ortamda uyum içinde yaşama ve bu uyumu etrafınıza yansıtmanızı sağlayacaktır.

2015 feng shui 4

2015 Feng Shui

Feng Shui Doğru Kullanıldığında Etrafa Pozitif Enerji Saçar!

Sizde evimin enerjisi değişsin istiyorsanız ve Feng Shui’nin enerjisine inananlardansanız, evinize  Feng Shui ile pozitif enerji getirin ! İlk olarak evinizdeki eski eşyaları ve yığın olmuş fazlalıklardan kurtulun bunlar evinizin enerjisini olumsuz yönde etkiler. Her zaman enerjik ,sakin bir dinginliği olan renkler seçmeye özen gösterin. Mesela mavi,kımızı,beyaz ,turuncu…

Unutmayın seçtiğiniz renkler önemlidir !

Eşyalarınızın yönleri de önemlidir. Örneğin çalışma odanızda rahatlıkla çalışmanız ve işlerinizden verim almak için çiçekleri  odanızın güneydoğu tarafına yerleştirin. Yapma çiçeklerde kullanabilirsiniz; ama kurutulmuş çiçek kullanmaktan sakının. Bilgisayarınızı,telefonunuzu ve hesap  makinenizi bata veya kuzeybatı yönünde yerleştirin. Çalışma odanızın bol ışıklı olmasına dikkat edin. Hafif bir müzik ile çalışın. Müzik enerji demektir,Unutmayın !

2015 feng shui 3

2015 feng shui 5

 

2015 feng shui 6

2015 feng shui 2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>