Anasayfa » Güzellik » EYELİNER NASIL ÇEKİLİR ??

EYELİNER NASIL ÇEKİLİR ??

EYELİNER2

Harika bir eyeliner çekmek her kızın istediği bir şeydir. Fakat bazı kızlar bunu beceremez veya tam birincisini güzel çekmişken diğeri onun tam tersi olur. İşte sizi yardımcı olacak 4 adımda eyeliner nasıl çekilir, gelin birlikte öğrenelim.

KUSURSUZ BİR EYELİNER İÇİN 4 ADIM

1. Adım : Gözlere uygulanacak baz için göz farı renginin seçimi ve doğru bir şekilde dağıtılması önemlidir. Gözlerde yumuşak bir görünüm için toprak tonlarında göz farlarını tercih et.

göz farı

2. Adım : Eyelinerın bulaşmaması ve dağılmaması için keçeli uçlu fırçaları tercih et. Fırça kadar keskin bir uygulama sağlayabilirsiniz.

3. Adım : Kendi tarzına göre tarzına uygun olan yumuşak fırçalı eyelinerı seç ve göz altlarına yumuşak geçiş sağlamak için fırça kullanarak sürün.

maskara

 

 

 

4. Adım : Göz makyajını Mascara ile tamamla. Kirpiklerinin uzun ve gür görünmesi için kirpiklerinin dibinden başlayarak uca doğru sür. Kirpiklerde topaklanmayı önlemek için maskarayı bir gözünüze uyguladıktan sonra bekle ve diğer gözünüze uygula

EYELİNER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>