Anasayfa » Dekorasyon » EV DEKORASYONUNDA LAMBADER

EV DEKORASYONUNDA LAMBADER

Ev dekorasyonunda lambaderler zarif bir tamamlayıcı parça olurlar. Özellikle  günümüzde ev dekorasyonunda gerek iç mimarlar, gerekse kişiler tarafından evin hemen her köşesinde sıklıkla tercih eliyor.Lambadeler birbirinden renkli, çeşit çeşit, kimi zaman ilginç ev dekorasyonunda lambader modelleri; bulundukları ortamda farklı bir ortam yaratıyorlar. İç mekan dekorasyonuna katkılarının yanında, tepeden inen lambalara oranla gözünüzü çok daha az yoruyorlar.

EV DEKORASYONUNDA LAMBADERLERİN KULLANIM ALANLARI NELERDİR ?

  • Lambaderleri; oturma odası, mutfak, yatak odası veya diğer bütün odalarda kullanabilirsiniz.
  • Oturma odasında; koltuk takımınızın yanında veya arkasında, tekli koltuğun yanında, boş bir köşede yanında bir sehpanın yanında bulundurabilirsiniz. Ayrıca okuma köşenizde de bulundurabilirsiniz.
  • Yatak odasında; yatağınız başucundaki tarafında duvarın iki köşesinde, karşı duvarın köşelerinde veya tekli koltuğunuz varsa onun yanında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Ayrı renk uyumu ile labaderleri bir arada kullanabilirsiniz.Mesela oturma odasında az kullandığınız renkler ile lambaderleri aynı renkte seçerek renk uyumunu sağlayabilirsiniz.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>