Anasayfa » Kadınca » Güncel Haberler » ESTETİKSİZ ÜNLÜLER

ESTETİKSİZ ÜNLÜLER

Nil Karaibrahimgil

nil

Duru güzelliği, çıkık elmacık kemikleri ve yeşil gözleriyle güzelliğini yıllardır koruyan Nil Karainrahimgil, az sayıdaki estetiksiz olan ünlülerimizden biri.

Berrak Tüzünataç

berrak

Doğuştan estetiğe ihtiyaç duymayan ünlülerimizden biri de Berrak Tüzünataç. Avrupai yüz hatları, düzgün fiziği ve uzun bacaklarıyla dikkat çeken Tüzünataç’ın, estetiğe gerek duymaması çok normal.

Özgü Namal

özgü

Özgü Namal, çıtı pıtı halleri ve çocuksu güzelliğiyle bıçak altına yatmamış ender güzellerimizden. Reklam, dizi ve filmlerde yüzünü görmeye alıştığımız sempatik oyuncunun en büyük avantajı minyon oluşu.

Bergüzar Korel

bergüzar

Oynadığı dizilerde duru güzelliği ile gönüllerde taht kuran Bergüzar Korel’in güzelliğini annesinden aldığı söyleniyor.

Azra Akın

azra

2002 de dünya güzeli seçilen Azra Akın hakkında çok şey söylemeye gerek yok aslında. O da tamamen estetiksiz doğal ve duru…

Tuba Büyüküstün

tuba

Şu aralar Kara Para Aşk dizisinde boy gösteren Tuba Büyüküstün de estetiksiz ünlülerimizden. Öylesine güzel bir yüzü var ki, hiçbir estetik ameliyatı böyle bir sonuçla noktalanamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>