Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları

ESKİ SEVGİLİYİ GERİ DÖNDÜRMENİN FORMÜLÜ

Aşkın ne demek olduğunu bilmeyeniniz yoktur şu hayatta. Dolayısıyla aşk acısı denen meretle de selamlaşmanız kaçınılmaz olmuştur.  Birileri gider ve merhaba dersiniz ‘Aşk Acısı’na… Bu kadar duygusallık yeter. Gidenin arkasından günlerce ağlayıp sızlamak yerine, onu geri döndürmek için harekete geçmeye ne dersiniz?

Birinci adım: Asla iletişime geçmeyin! Mesaj atmayın! Aramayın! Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal ağlardan üzüldüğünüzü gösteren paylaşımlarda bulunmayın. Sizi güçsüz görmek onun size dönmesini sağlamaz. Unutmayın erkekler güçlü kadınlardan hoşlanır…

İkinci adım: Asla kötü söz söylemeyin! Her zaman saygınlığınızı koruyun, basit olmayın.

Üçüncü adım: Onunla karşılaştığınızda her zaman güçlü olun! Acı çektiğinizi düşünmesine izin vermeyin. Onunla konuşmaktan çekinmeyin, her zaman gülümseyin.

Dördüncü adım: Ayrıldıktan sonra depresyona girip kişisel bakımınızı ihmal etmeyin! Her zaman güzel ve seksi olun. Eskisinden daha güzel olun! Fazla kilolarınız varsa kurtulun. İç güzellikten önce dış güzellik görünür unutmayın.

Beşinci adım: Onu kıskandırmak için başka erkeklerle beraber olmayın! Unutmayın amaç onu döndürmek, daha çok soğutmak değil.

Altıncı adım: Çantada keklik olmayın! Her istediğinde sizin ona evet diyeceğinizi düşünmesine izin vermeyin.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>