Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Erkekler » ERKEKLERİN SÖYLEDİKLERİ YALANLAR

ERKEKLERİN SÖYLEDİKLERİ YALANLAR

ERKEKLERİN HANGİ SÖZLERİ YALANDIR ?

1.Yalan :

“Seninle romantik film izlemeyi çok seviyorum.” Şunu da kabul etmek gerekir ki gözyaşı dolu bir dram filmini seven pek erkek yoktur.  Fakat kadınlar ise aşka olan inançlarından  dolayı aşk filmi izlemeye ihtiyaçları vardır.

2.Yalan :

“Sen ondan çok daha güzelsin”  Erkeklerin en büyük yalanlarından birisidir. Eşiniz sizi ünlü yıldızlarla karşılaştırıyor ve sonucunda siz güzel çıkıyorsanız bu külliyen yalandır.. Ama bu yalan pek çok kadının hoşuna gider.

3.Yalan :

“Bu konuyu daha sonra konuşalım” Mutlaka her çiftin yaşadığı kavgalar vardır. Böyle bir kavgada erkeğin yaptığı şey kaçmaktır. Erkekler o anda sinirlerini yatıştırmak ister. Fakat kadınlar ise sorun o an çözülsün isterler ve daha üstüne gider. Bu şekilde davranmak ilişkinize zarar verebilir.

4.Yalan:

“Şişman görünmüyorsun ve çok güzelsin sevgilim ” Bir yere çıkarken veya bir davete hazırlanırken her erkeğe sorulan “şişman mı görünüyorum ? güzel olmuş muyum ?” gibi sorulara erkeklerin tek ve en iyi cevaplarıdır. Aslında bunlar sizi mutlu etmek için söylenmiş küçük yalanlardır.

5.Yalan:

“Özür dilerim” Büyük bir kavganın ardından gelen bir demet bu ket çiçek ve özür dilerim kelimesi erkeklerin kurtarıcılarıdır. Kadınların aslın yaptıkları her kavgada erkeklerden bekledikleri tek şey hatalarını anlamaları ve özür dilemeleridir. Fakat kavganın hemen ardından gelen özür ne kadar içtenlikle söylenmiştir. işte orası tartışılır. Kadınlar dikkatli olmalısınız..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>