Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Erkekler » ERKEKLERİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEK DAVRANIŞLARI

ERKEKLERİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEK DAVRANIŞLARI

ERKEKLERİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEK DAVRANIŞLARI NELERDİR??

ANNE KUZUSU : Bir erkek ne kadar sert görünümlü olursa olsun aslında o bir anne kuzusudur. Eşinizin bu alışkanlığını değiştirmeye kalkmayın. savaşı kazanma olasılığınızın oldukça düşük olduğunu da unutmayın. Bunun yerine eşinizi size bağlı bir hale getirin.

FUTBOL SEVDASI: Erkeklerin genelinin futbol düşkünü olduğu bir gerçek.Bu gerçeği unutup eşinizi futbol izletmemeye ya da maça göndermemeniz sizin için bir kırmızı kartın geldiğini gösterir. İlişkinizin sonunu kendi ellerinizle hazırlarsınız !Bunun yerine eşinizin maça gitmesine veya maç seyretmesine karışmayın. Bu sizi çok rahatsız ediyorsa ikinci bir televizyon,bilgisayardan dizi izleme gibi alternatif çözümler bulabilirsiniz. Veya bir gün sizde eşinizle oturup maç izleyebilir hatta onla statta gidip canlı canlı maçı izleyip bu duyguyu sizde tatarsınız.

Araba Aşkı: Bazı erkekler için araba sahibi olmak önemlidir. Onu kendi çocuğu gibi görür temizler bakar ve övünür. Bu gibi davranışlar ise kadınların sevmediği ve değiştirmeye uğraştıkları davranışlardan biridir. Bırakın sevgiliniz veya eşiniz oyuncağı ile oynasın..

SPOR TAKINTISI :Bazı erkekler televizyonda ya da çevrelerinde harika vücutlu erkekleri gördükçe onlar gibi olmaya çalışırlar. Spor ile geçen uzun saatler sonrasında uzun saatler boyunca evde ayna karşısında vücudunu izleme seansları başlar. Bunun devamında ise her anda size vücudunun nasıl göründüğünü sormaya başlar. Bu size fenalık getirse de onu azarlamanız sevgilinizin veya eşinizin kırılmasına yol açar. Bırakın devam etsin..

 SÜRÜ MANTIĞI :Kadınlar hem tek başlarına hareket edebilirler hem de hem cinsleriyle birlikte hareket edebilirler.Fakat erkeklerdeki mantık daha farklıdır. Erkekler kariyerlerinde de, evliliklerinde ve çocuk sahibi olsalar bile bu sürü mantığını bırakmazlar. Onların tabiri ile “kankalar veya dadaşlar” her zaman birlikte hareket eder. Dolayısıyla eşinizi bu kanka sürüsünden ayırmaya çalışmak büyük bir hata olacaktır. İyisi mi hiç dokunmayın, sürüyü uzaktan izleyin; hatta izlerken eğlenmeye bakın.

DÜŞÜNCESİZ :Düşüncesiz olarak tabir ettiğimiz erkekler incelikten yoksun olan erkeklerdir. Yani özel günlerde size hediye vermesi, her aklına estiğinde eve çiçekle gelmesi ya da iş yerine bir buket gül göndermesi, romantik mesajlar atması gibi incelikler erkeklerin küçük bir azınlığına ait sadece. Bunların dışında incelikten yoksun olanlar vardır ki.. İşte bunlara tıp bile çözüm bulamıyor maalesef..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>