Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Erkekler » ERKEKLERİN ANLAMADIKLARI KADIN DAVRANIŞLARI

ERKEKLERİN ANLAMADIKLARI KADIN DAVRANIŞLARI

ERKEKLERİN ANLAMADIKLARI KADIN DAVRANIŞLARI NELERDİR ?

1.Kadınların  bir gardrop  dolusu kıyafetlerinin olmasını bir erkek anlayamaz. Hatta bunu saçma bulur. Fakat kadınlar ise her sabah kalktıklarında ise hiçbir şeyim yok bugün ne giyeceğim diyerek dert yanar. Bu dert yanmanın sonucu alışverişte son bulur. İşte tam bu sırada erkek o kadar kıyafeti olmasına rağmen alışveriş yapan eşine anlamsız anlamsız bakar ve söylenir.

2.Erkeklere anlamsız gelen bir diğer şey ise makyaj yapmaktır.Fakat makyajı yaptıktan sonra ise ERKEKLER  bu nasıl oldu diye baka kalırlar. Ve mutlaka her erkeğin hoşuna gider. Anlamsız gelse de..

3.Erkeklere göre kadınlar çantalarında bir çok ıvır zırıv gereksiz eşyalar taşıyorlar. Fakat bu soruyu bir kadına sorarsanız alacağınız cevap bir sayfayı bulabilir. Erkekler evden bir cüzdan,telefon ve anahtar ile çıktıklarından kadın çantaları onlara ıvır zıvır torbası gibi gözüküyor.

4.Evet bir erkeğin genelde davetlere giderken kadınları kuaför önünde bekledikten sonra sordukları o güzel soru “bu saate kadar kuaförde ne yaptın ?” Erkekler kadınları kendileri gibi düşündükleri için bazı noktalarda kısa devreleri atabiliyor. Bir erkek kuaförde eb fazla yarım saat geçirebiliyor saç kesimi,sakal traşı,saç yıkaması vs. Fakat iş bayanlara gelince bu liste uzayıp gidiyor. İşte bunu da erkekler anlamıyor.

5.Erkeklerin anlam sardıramadığı diğer bir şey ise bayanların cilt bakımı için sürdükleri kremler,tonikler veya yüzün değişik bölgeleri için ayrılmış özel kremler de erkekler için anlamsız. Onlara göre krem ihtiyaç olduğu zaman sürülür her gün değil ! Ama şunu bilmeleri gerekiyor hem güzel bir bayan yanımda olsun hem de bakım yapmasın olmuyor.

6.Saçlar kadınlar için çok önem arz eden saçlar erkekler için o kadar da önem arz etmez. Bir kadın kuaförde onca vakit harcar ve eve geldiğinde sevdiği adamdan saçları hakkında tatlı bir söz söylemesini bekler.Fakat erkekler bundan da anlamadıkları için kadın “saçımı fark etmedin mi ” sorusuna kadar hiçbir şeyin farkında değildir.

Maalesef kadınlar için önemli olan bazı şeyler erkekler için önemli değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>