Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » ERKEKLERİ PEŞİNDEN KOŞTURMANIN YOLLARI

ERKEKLERİ PEŞİNDEN KOŞTURMANIN YOLLARI

ERKEKLERİ PEŞİNDEN KOŞTURAN KADIN

Yeni bir birlikteliğe başlamak genelde bir oyun gibidir. Yanlış anlaşılmasın lütfen… Hiçbir ilişkiyi ciddiye almıyor değiliz. Ancak, karşımızdaki insanlara nasıl davrandığımızın bize davranış biçimlerini de etkilediğinin bilincindeyiz. Ciddi bir ilişki başlangıcında eğer partnerinizle önünüzde uzun bir yol olduğunu düşünüyorsanız bu yolda kendi tavrınızı erkenden belirlemeniz sizin açınızdan olduğu kadar ilişkiniz açısından da olumlu sonuçlar yaratacaktır. Bu yolda bazı küçük hileler ve usta aşk manevraları da oyunun başlıca kurallarıdır. Bu kuralları ilişkinizi her zaman ilk gün ki gibi olması açısından değerlendirmenizde fayda var. İşte karşınızda erkeği peşinden koşturmanın yöntemleri.

şka

Her zaman ulaşılabilir olmayın

Yapmanız gereken: Kısacası sizi özlemesini sağlayın. Onu ne kadar yanınızda görmek istiyor olursanız olun aranıza her zaman belli bir mesafe koymaya çalışın. Sosyal medya hesaplarına yorumlar ve beğeniler yağdırmayın. Ortalarda olmayarak onda merak uyandırın. Sizi merak etmesini sağlayın ki size ulaştığında kendini şanslı sansın.

Sonuç: Ona doğru koşmamanız, kaçıyor uçtu uçacak gibi durmanız sizi erkeklerin gözünde peşinden koşulacak bir av haline getirir . Diğer yandan bu süreç sırasında karakteri, kararlılığı ve tarzıyla ilgili bilgi de edinmiş olursunuz.

Merak duygusunu tetikleyin

Yapmanız gereken: Beğendiğiniz bir erkek ile çıkmaya başladığınız anda onunla tüm kişisel özelliklerinizi, beklentilerinizi, tecrübelerinizi, anılarınızı, yaşanmış hikayelerinizi paylaşmak için can atabilirsiniz. Ama bunu sakın yapmayın. Bu konuda frene basmanız ilişkinizin geleceği açısından önem taşıyor. Siz ayrıntılara ne kadar hızlı inerseniz karşınızdaki erkek de sizden aynı hızla uzaklaşır. Kendini özel hissetmek yerine sizin herkese karşı gereksiz bir açıklık içinde olduğunuzu düşünür. Bırakın sizi merak etsin. Boşlukları doldurmak için biraz daha uğraşması gereksin.

Sonuç: Gizemin olduğu yerde merak ve ilgi vardır. İlk günden her şeyi ortaya koymak bunu bitirir. Sizi çözmeye çalışmak erkek beyninde aşk kimyasallarının hareketlenmesini sağlar.

Farklı uğraşlarınız da olsun

Yapmanız gereken: Hayatınızda ilk öncelik olmasına izin vermeyin. Tabii ki onunla olmaktan hoşlandığınızı hissettirin. Ancak sosyal ajandanızın izin verdiği zamanlarda. Planlarınız olduğunu söyleyerek telefonu kapatın.

Sonuç: Kendinize ait bir hayatınızın olması, ayaklarınızın üzerinde durabiliyor olmanız onu çok etkiler. Erkekler özgürlüklerine düşkündürler ve kendinden ödün vermeyen kadın onlar için seksidir. Bunca meşguliyetiniz arasında sizden randevu koparmanın değeri onun için paha biçilmez olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>