Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Erkekler » ERKEKLER NEDEN KADINLARDAN SOĞUR

ERKEKLER NEDEN KADINLARDAN SOĞUR

ERKEKLERİN KADINLARDAN SOĞUMA NEDENLERİ

*Sürekli iletişim içinde olmak bir erkeğin kadından soğumasına sebep olur. Erkekler kadınların sürekli mesajlaşma ya da konuşma isteğini bir türlü anlayamıyorlar ve hatta boğucu bir hareket olarak görüyorlar. Gün içinde nerede olduklarını, ne yaptıklarını sürekli bildirmek zorunda hissettiklerinde ise karşılarındaki kadından soğuduklarını söylüyorlar. Kısacası her şeyi  her dakika söylemeyi pek sevmiyorlar ve sıkıcı buluyorlar.

*Dış görünüşe önem veren erkekler, kadınların bu fiziğe ulaşabilmeleri için girdikleri diyetleri itici buluyorlar. Sürekli kalori hesabı yapan ya da doyamayacağı kadar küçük porsiyonlarda sipariş veren kadınlarla yemek yemek erkekler için çok rahatsız edicidir.Ayrıcı hazırlanmak için saatler hazırlayan kadınları da erkeklerin soğumasına sebep oluyor. Bir süre sonra da fazla takıntılı kadınlarla birlikte olmak istemediklerinden dolayı ayrılıyorlar.

*Bir erkeğin kadından soğumasına neden olan bir diğer durum ise sürekli olarak kendini anlatması, karşı tarafla ilgili asla soru sormaması erkeği kadından soğutan bir numaralı nedendir.Genellikle erkekler ilişkilerinde ilgi görmeyi severler.

*En ufak şeylere ağlamanız. Bir kadının ceviz kabuğunu doldurmayacak bir şeye ağlaması veya üzülmesi bir erkeğin ondan soğumasına neden olur. Bazı erkekler bu duygusallığı sevseler bile bazıları karşısındaki kadının ağladığı zaman ne yapacağını bilemez ve oradan kaçmak ister.

*Aşırı kıskançlıkta diğer bir soğuma nedenidir. Kıskançlık belirli bir seviyede güzel hatta ilişkiyi canlı tutabilir. Fakat bu aşırıya kaçtığı zaman karşısındaki kişiyi sıkar ve sonunda sıkılan erkek arkasına bile bakmadan kaçar.Unutmayın her ilişki bir güven üstüne kurulur.

*Erkeklerin kadınlardan soğumasının bir nedeni de o mükemmel hafızalarıdır. Bir kadının devamlı geçmiş ve geçmişte yaşadığı ilişkiler hakkında soru sorması ve bunu devam ettirmesi o kadından o erkeği soğutur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>