Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Erkekler » ERKEKLERİN KADINLARDA DİKKAT ETTİKLERİ 8 ÖZELLİK
ERKEKLERİN KADINLARDA DİKKAT ETTİKLERİ 8 ÖZELLİK

ERKEKLERİN KADINLARDA DİKKAT ETTİKLERİ 8 ÖZELLİK

Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettikleri 8 Özellik

Bir erkek bir kadında ilk olarak ne görür ?? Erkeklerin ilgisini çeken bazı durumlar vardır. Bunlar herkes tarafından bilinir ve bazıları ise bir sır kutusu olarak kendini saklarlar. İşte bir erkek bir bayan ile karşılaştığında neye bakar ?

1- Hoş Saçların

Erkekler bir bayan ile karşılaştıklarında gözlerini onun yüzüne kitler ve buna göre kızın hoş bir bayan olup olmadığını anlar. Fakat bazı zamanlar oluyor ki yüzünü göremiyorlar ya da bakacakları sıra bayan arkasını dönüp gitmiş oluyor. Bu zaman da ise bir erkek bayanın saçlarına bakıyor. Onların nasıl göründüğünü inceliyor. Bir bayan her zaman saçlarına bir şekil veremez fakat ipek kadar temiz, hoş ve parlak olmasına önem göstermelidir ki erkek o bayanın nadir ve hoş bir bayan olduğunu anlasın.

2- Kendine Güvenen Duruşun

Erkek bayanda kendine güvenen ve ben buradayım diyen kızlardan hoşlanır. Bakışları havada ve dik tutuyorsa ne kadar çok kalabalığın içinde olsun veya olmasın bu bayanın demek istediği “Hey sen oradaki! Ben kendine güvenen bir kızım, kendimle barışığım ve ilgi çekici olduğumun farkındayım. Ben senin tanışmak isteyeceğin ve hoşlanacağın kadınım.” İşte bu tip bayanlar erkeklerin odağında olan bayanlardır. Düşünsenize kalbur yürüyen bir kız ile kim vakit öldürmek ister ?

3- Yakın Çevren

Bir erkeğin bir kızı sevip sevmesi veya tanışıp tanışmaması çevresiyle nasıl bir ilgisi var diyebilirsiniz. Fakat şunu unutmayın ki nasıl bir evlilikte iki aile evleniyorlar ve huzur sağlanması için ailelerinde anlaşması gerekiyor işte bu da onun gibi bir şeydir. Bir kızın çevresinde yaramaz,değişik görünüşlerde bir çevresi varsa erkek asla o kızın yanına yaklaşmaz. Fakat hoş ve iyi bir çevresi varsa bu kızın erkek arkadaşı olmayı çok ister.

4- Harika Dans Kıvraklığı

Dans kıvraklığı, bir kız çekinmeden oraya çıkıp dans edebiliyor ise vermek istediği mesaj “Ben vücuduma güveniyorum ve hoş zaman nasıl geçirilir farkındayım.” Eğer sahneye çıkacak kadar kendine güveniyorsan bil ki tüm erkeklerin gözü sende olacak. Şunu da unutma yapmacık değil gerçek ol !

5- Yanından Ayırmadığın Eşyaların

Çantamla kişiliğimi nasıl anlayacak demeyin bayanlar. Çantanızda taşıdığınız her şey sizin kişiliğinizi yansıtır. Bir kadın istediği kadar makyaj malzemesi taşısın bu onun bakımlı bir bayan olduğunu gösterir. Eğer ilgi çeken kitaplar taşıyor ise bu bilgiye meraklı olduğunun göstergesi veya yanından bir parfüm bir diş macunu taşıyorsa bunun anlamı her an her durumda her şeye hazırım demektir.

6- Tabii ki de Gülüşün

Gülüş bir bayan için en önemli olan faktördür. Bu eskiden beri bilinen bir şey olsa da hep işe yaramıştır. Gülüşünüz sizin yapmacık mı veya gerçek mi olduğunu gösterir. Bazı kızlar ise bu yapmacık gülüş ile bir çok erkeği kandırabilirler tabi bazı erkeklerde bunu kanarlar. Emin olun güzel bir  gülüşü bir erkek bir km öteden görebilirler.

7- Yürüyüş Biçimin

Yürüyüşte çantandaki malzemeler kadar önemlidir.Çünkü o da senin kişiliğinle ve senle ilgili gizli sırlarla ilgili bilgi verir. Pek çok filmden ve romanlardan yürüyüş dersi alan güzel kızları hatırlarsın. Yüksek bir erdem, stil sahibi ve büyük bir amacın varmış gibi yürümelisin. Her zaman bir podyumda gibi yürürsen ilgiyi çekersin fakat bir erkek gibi yürürsen kimse senle ilgilenmez.

8- Senin Tavrın

Bir bayanın tavrı her zaman her konuda önemlidir. Çünkü hoş,nazik ve anlayışlı bir tavır sergilemesi karşı tarafa olumlu mesajlar verir. Fakat çirkin ve kötü bir tavrı varsa erkekler yıldırım hızıyla o kızdan uzaklaşır. Hiçbir erkek bir cadıya bağlı kalmak onunla zaman geçirmek istemez. Hepimizin kötü günleri olabilir fakat kötü günlerin seni ele geçirmesine izin verme. Bütün olay belki de bundan ibarettir.

Evet bayanlar bizden bu kadar gerisi sizi kalmış. Unutmayın narin,sevecek ve kendinden emin bir bayan olursanız kazanan siz olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>