Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Erkekler » ERKEĞİN HOŞLANDIĞINI NASIL ANLARSINIZ
ERKEĞİN HOŞLANDIĞINI NASIL ANLARSINIZ

ERKEĞİN HOŞLANDIĞINI NASIL ANLARSINIZ

ERKEĞİN HOŞLANDIĞINI GÖSTEREN BELİRTİLER

Erkekler kadınlar kadar anlaşılması zor olan canlılar değildir. Aksine onlar tüm hissettiklerini gayet açık bir şekilde belli ederler. Fakat kadınlar erkeğin her halinden her duruşundan farklı kuşkulara kapıldığı için bazen karşısındaki erkeğin onlardan hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamazlar. Bizde bu yazımızda sizlere erkeğin sizden hoşlandığını anlamanın birkaç tane belirtisi paylaşacağız.

1.İltifat Etmesi

Bir erkeğin hemen göze çarpan hareketidir. Hatta bir çok kadın iltifatları duyduktan sonra şüpheleri başlar. Sizden hoşlanıyorsa size iltifat etmek ister ve her fırsatta ne kadar güzel olduğunuzu dile getirir erkekler..

2.Konuşurken Hayatınızı Merak Etmesi

Eğer ki karşınızdaki erkek sizinle konuşurken özel hayatınız, aileniz, arkadaşlarınız ve günlük planınızı soruyorsa bu, sizinle ilgili her şeyi öğrenmek istediği anlamına gelir. Yani bu soruları soran bir erkek büyük ihtimalle sizden hoşlanıyordur. Ve sizi tanımak için çabalıyordur.

3.Mimikler Duyguların Aynası

Bir kızdan hoşlanan erkekler jest ve mimikleriyle de karşı tarafa bunu belli eder. Ayrıca hoşlandığı kişiye daha yakın durmak isterler. Bunu hareketleri ile belli eder.

4.Vücut Dili

Başka biriyle konuşurken bile omuzlarının size dönük olması içgüdüsel olarak sizden hoşlandığını gösterir.

5.Telefonunuz Susmuyorsa

Gün içinde sizi merak ediyor, mesaj ya da telefonla size ulaşıyorsa, büyük ihtimalle sizden hoşlanıyor demektir.

6.Sizi Gördüğü Her An Gülümsüyorsa

Sizi gördüğü her an gülümsüyorsa, sizden hoşlandığı açıktır.

7.Çekingen bakışlar

Bir erkek eğer ki  gözlerini dikip size bakıyorsa, bu onun fazla çapkın olduğu anlamına gelebilir. Çünkü gerçekten hoşlanan erkekler gözlerini kaçırır ve kaçamak bakışlar atar. Kadınlar bunu test etmek için onun gözlerine bakabilir ve ne kadar sürede gözlerini sizden çektiğini görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>