Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Erkekler » ERKEĞİN CİDDİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜ NASIL ANLARSINIZ ??
ERKEĞİN CİDDİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜ NASIL ANLARSINIZ ??

ERKEĞİN CİDDİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜ NASIL ANLARSINIZ ??

Her kızın aklına gelen bir sorudur aslında “hoşlandığınız erkek sizinle ciddi mi düşünüyor yoksa sizinle gönül mü eğlendiriyor ? “. Bizde sizin için araştırdık ve ilişki danışmanı Candan Ünal’a sorduk. Uzman gözüyle erkeklerin ciddi olduğunu anlama yöntemi;

İlk Sorulan Sorudur Aslında “İlk Adımı Ne Zaman Atacak?” Sorusu

Aslında erkekler biraz saf ve garanticidirler.Bazen bir türlü sonuca ulaşamayabilirler.Bunun sebebi ise sizin duygularınızdan emin olmayabilir.İlk olarak siz onu nasıl görüyorsunuz ? önemli olan budur. Sadece bir arkadaş olarak mı yoksa bir sevgili konumunda biri olarak mı görüyorsunuz ? Eğer ki bir erkek sizinle boş zamanında koşa koşa yanınıza geliyorsa, uzun zaman sizinle yan yana kalıyorsa, birlikte yaptığınız şeylerden sıkılmıyorsa, sohbetleriniz uzun suskunluklarla geçmiyorsa,size güzel sözler söyleyip mutlu olmanızı sağlıyorsa geriye kalan tek bir şey var o da sizin duygularınızı ifade etmeniz. Bunun içinde bazen ilk adımı siz atabilirsiniz.

Erkeğin ciddi düşündüğü nasıl anlaşılır?

Aslında yine bunu en iyi bilecek kişi sizsiniz. Çünkü onun bazı hareketleri sizin kuşkuya düşmenize sebep olabilir. Sadece eğlenmek için mi benimle  diye düşünüyorsanız. Bizden size küçük bir ipucu. Eğer ki sadece buluşma günlerinde sizi arıyorsa, sürekli evde buluşmak istiyorsa, buluştuktan sonra sizi ihmal ediyorsa. İlişkiniz üzerinde tekrar düşünmenin zamanı gelmiştir.

İlk Buluşma Zorluğu

Herkesin başına gelen ilk buluşma sıkıntısı zor ve sancılı geçse de sonunda bitecek olan bir buluşma olduğunu unutmayın. Bu kadar stresli olmanız sizin hata yapmanıza neden olur. İlk buluşmaya giderken sade ve doğal olmanızda fayda var. Fakat akşam yemekte bazı detayları aklınızda tutun. İlk görüşmeden tüm hayatınızı kendiniz ile ilgili bazı sırları vermeyin. Unutmayın ki erkekler gizemli kadınları sever.İlk buluşmada yakınlık dozunuzu koruyun. Ne çok sert ne de çok yumuşak. Sevecen ve bir o kadar da kendinden emin bir bayan olarak boy gösterin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>