Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Erkekler » ERKEĞİN BİR ŞEY SAKLADIĞINI NASIL ANLARIZ ?

ERKEĞİN BİR ŞEY SAKLADIĞINI NASIL ANLARIZ ?

ERKEĞİN BİR ŞEY SAKLADIĞINI HANGİ DAVRANIŞI BELLİ EDER ?

1- BOĞAZI KURUYORSA

Eğer ki sizden bir şey saklıyorsa bu  onu sinirli bir insan haline getirir. Vücudu da buna bir tepki vererek panik durumuna geçer. Buna göre değişik tepkiler verir. Sırrı ortaya çıktığı takdirde kendisi için önemli olan bir şeyi kaybedeceğinden korkar.Yapılan araştırmalara göre  böyle bir durum karşısında yemek borusu kasları kasılmaya başladığı için boğazın da kuruma meydana gelir. Konuşma sırasında fazla yutkunması, boğazını gevşetme isteğinden kaynaklanır. Bu sırada hangi konuda konuştuğuna dikkat edin. Bu size sakladığı sır hakkında bilgi verecektir.

2- ÇOK FAZLA DETAY VERİYORSA

Eğer ki erkek arkadaşınızın size gün içinde nerede olduğu ve ne yaptığı hakkında  tonlarca bilgi vermesi sizi yanıltmasın. İlk başta bunun sebebinin çok dürüst olması olduğunu düşünebilirsiniz. Ama asıl neden kendisini koruma isteği de olabilir. Bir olayı erkek arkadaşınız çok fazla süsleyerek anlatıyorsa bu bir uyarı işaretidir. Yanılmayın ! Özellikle bir şey anlatırken birden durması, daha fazla detay bulmaya çalıştığının işareti olabilir.

3- ELLERİ CEPLERİNDE DURUYORSA

Eller sırların aynasıdır. Onun sizden bir şey sakladığından şüphelendiğinizde elleriyle ne yaptığına çok dikkat edin.Araştırmalara göre insanın bir şey sakladığında ellerini görülmeyecek bir yere koyduğunu veya vücudunun belirli yerlerinde dolaştırdığını belirlenmiştir. Mesela konuşurken ellerini boynuna koyduğunda yanlış bir şey yaptığının bilinciyle kendisini rahatlatmaya çalışıyor, denilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>