Anasayfa » Güzellik » ELA GÖZLER İÇİN GÖZ MAKYAJI NASIL YAPILIR ?

ELA GÖZLER İÇİN GÖZ MAKYAJI NASIL YAPILIR ?

ELA GÖZLERİN AVANTAJLARI NELERDİR ?

Göz makyajının en çok yakıştığı göz renklerinden biride ELA GÖZLERDİR.Tuba Büyüküstün ve Beren Saat gibi ela gözlere sahip ünlü oyuncular ela gözleri sayesinde dizilerin aranan yüzleri oluyorlar.Ela gözlü bayanlar küçük makyaj hileleriyle ile çok etkileyici bakışlara sahip olabilirler.Öncelikle göz makyajına başlamadan önce göz kapaklarınızı bir tonik yardımı ile güzelce temizleyin. Arkasından göz kapaklarınıza bej tonlarında bir astar çekin. Böylece kalıcı ve etkileyici bir göz makyajı için tabanınızı hazırlamış olursunuz.Ela göz kahve rengi ve yeşil tonlarının karışımı olduğu için mor ve lila tonlarındaki göz farları oldukça güzel duracaktır.

Ayrıca siyah tonları ile yapılan gölgelendirmeler ve göz üstü ile göz altına çekilen eyeliner ve kirpik dilerine siyah göz kalemi ile yapılan gölgelendirmeler ile ela gözlerinizin güzelliği ortaya çıkacaktır. Eğer gözleriniz küçükse gözaltına siyah göz kaleminizle yapacağınız ince bir geçiş gözlerinizi büyük gösterecektir Eğer iri gözlere sahipseniz göz içine rahatlıkla siyah göz kalemini uygulayabilirsiniz.Bu uygulama biraz daha küçük bir göze sahip olmanızı sağlayacaktır. Eğer iri gözlere sahipseniz göz içine rahatlıkla siyah göz kalemini uygulayabilirsiniz Unutmayın ki kaşlarınız ne kadar belirgin olursa gözleriniz o kadar dikkat çekecektir.Ela gözlüyseniz bunun avantajını kullanmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>