Anasayfa » Güzellik » Cilt ve Vücut Bakımı » EDA TAŞPINAR’IN BRONZLAŞMA SIRI
EDA TAŞPINAR’IN BRONZLAŞMA SIRI

EDA TAŞPINAR’IN BRONZLAŞMA SIRI

EDA TAŞPINAR’IN BRONZLAŞMA SIRI

Eda Taşpınar yaz tatili için genellikle Alaçatı, Bodrum ve Çeşme’yi seçer. Eda Taşpınar’a bronzlaşma konusunda şu sözleri söyledi; “Küçüklüğümden beri bronzlaşmak tutkumdur, o yüzden bu konuda yeterince bilgi sahibiyim” dedi.

Bronzlaşmak için kendi hazırladığı özel bir karışım sayesinde bu kadar güzel bronzlaşan Eda Taşpınar’ın piyasaya özel olarak sunduğu güneş kremleri de vardır.İşte Eda Taşpınar’ı özel güneş kreminin içinde bulunanlar ;hindistan cevizi, kakao, havuç ve argan yağından oluşan bir karışım kullanan Taşpınar’ın ayrıca piyasaya özel olarak sunduğu güneş kremleri de var.

Ayrıca Eda Taşpınar cildinin bakıma önem veren biri olduğu için genellikle doğal ürünler kullanıyor. Aktardan aldığı özel maskeler ile besliyor ve meyve kabukları ile cildini temizliyor.

Peki Eda Taşpınar Bacaklarının Ve Saçlarının bakımını nasıl yapıyor ?

Güzel ve selülitsiz bacaklar herkesin hayalidir. Eda Taşpınar bu güzel bacakların sırının at kılı fırçasına borçlu olduğunu söylüyor.Her sabah ve akşam olmak üzere 2 defa bacaklarını at kılı fırçası ile tarayn Taşpınar bu şekilde selülitlerden kurtulmuş oluyor.

Saçlarında boya olmayan Taşpınar denize girip çıktığı zaman saçlarını güneşin altında kurumasına izin vermiyor ve badem ile zeytin yağı karışımıyla saçını nemlendiriyor. Bu şekilde saçları yıpranmamış ve nemini kaybetmemiş oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>