Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » DUYGULARI OLAN, SEKS YAPABİLEN ROBOT SEVGİLİLER ÜRETİLECEK!

DUYGULARI OLAN, SEKS YAPABİLEN ROBOT SEVGİLİLER ÜRETİLECEK!

10-15 YIL SONRA İNSANLAR ROBOTLARLA SEKS YAPABİLECEK

Sanal gerçeklik tamamen gerçek oluyor. Önümüzdeki 10 ya da 15 yıl içinde insanların trip atmayan, tartışmayan, söylenmeyen robot sevgilileri olacak.

İlişki ve seks uzmanı Dr. Laura Berman Amerikan Wall Street Journal gazetesine verdiği röportajda, ileride ‘canlı gibi’ görünen robotların insandan ayırt edilemeyecek kadar gerçekçi olacağını, yapay zekaları ile ‘insani duygulara’ de sahip olacağını dile getirdi.

1

‘GÖRÜNMEZ ERKEK ARKADAŞ’ ÇOK SEVİLDİ
İnsanların bu robotlara sarılabilceği ve hatta cinsel ilişkiye dahi girebileceğinin altını çizen Berman, “Robotunuzun ses tonunu ayarlayarak, kulağınıza fısıldamasını da sağlayabilirsiniz” şeklinde konuştu.

Doktor Berman, geçtiğimiz yıl özgün senaryo dalında Oscar ödülü alan “Her” (Aşk) adlı filmindeki ‘Samantha’ karakterinin gerçekleşebileceğinin altını çizerken, yeni telefon uygulaması ‘Invisible Boyfriend’in (Görünmez Erkek Arkadaş) şimdiden kullanıcısına sanal sevgiliye aşk mesajları attığını da hatırlattı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>