Anasayfa » Eğlence » ÇÖL FIRTINALARI – 2. PERDE

ÇÖL FIRTINALARI – 2. PERDE

Başrollerini Tolga Evren ve Celal Kadri Kınoğlu’nun paylaştığı oyun kalabalık bir kadroyla seyirciye unutulmaz bir tiyatro şöleni yaşatıyor. Oyun biletleri, ilk sahnelendiği günden bu yana, haftalar öncesinden tükeniyor. 24-29 Mart tarihleri arasında İstanbul Devlet Tiyatroları Cevahir Sahnesi’nde oynanacak olan Çöl Fırtınaları için biletinizi şimdiden alsanız iyi olur.

çol fırtınalarııOyunun konusu şöyle;
Hıttin savaşından sonra Kudüs’ü Selahaddin’in elinden almak isteyen Haçlı Ordusu, çölün kapılarına dayanmıştır. Haçlı Ordusu’nun komutanı Aslan Yürekli Richard, Selahaddin’in karşısına intikam hırsıyla dikilecektir. İki ordu da komutanlarında vücut bulur ve dile gelir. İşte o an, Çöl Arslanı Selahaddin’in liderlik tılsımı yırtıcı ve savaşçı bedeninde belirir. Ancak asıl soru, ruhundaki perdeleri kaldırdığında cevaplanmayı bekler: Savaşın kaskatı yaptığı yüreğinin ardında saklı tuttuğu şey, Selahaddin’in gerçek zaferi midir, yoksa gerçek yenilgisi mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>