Anasayfa » Kadınca » Güncel Haberler » ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN ÖZ KIZLARINA TECAVÜZ ETTİRDİ!

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN ÖZ KIZLARINA TECAVÜZ ETTİRDİ!

ÖZ KIZLARINA TECAVÜZ ETTİRDİ!

Korkunç bir cinsel istismar olayı daha yaşandı. Misty Machinshok adlı kadın bir çocuk istedi. Artık çocuk sahibi olamayacağını öğrenen 33 yaşındaki Misty, kocasını zorla 15 yaşındaki kızına tecavüz ettirdi.

nisa bir nisa

Amerika’da, Misty Machinshok adlı kadın internette tanışarak evlendiği Gary Machinshok’ı 15 yaşındaki kızına defalarca tecavüz ettirdi. Tecavüzün sebebi ise kadının bir çocuğa daha sahip olmak istemesi.

Tecavüzcü eş de karısının teşvikiyle 15 yaşındaki genç kıza 2013 yılında birkaç gün aralıklarla tecavüz ettiğini itiraf etti. Olayın en kötü ayrıntısı ise Misty’nin tecavüz sırasında kızının elini tutarak, onlara kızının hamile kalabilmesi için en uygun pozisyonlar konusunda yardımcı olması…

Olay ortaya çıktıktan sonra, 29 yaşındaki Gary Michinshok karısının 11 yaşındaki küçük kızına da tecavüz ettiğini itiraf etti. İki kız kardeş devlet koruması altına alındı. Anne Machinshok 15 yıl hapis cezasına mahkum edildi. Gary Michinshok ise 15 ile 30 yıl arasında ceza almak üzere hala yargılanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>