Anasayfa » Kadınca » Güncel Haberler » Christina Aguilera Nasıl Zayıfladı?

Christina Aguilera Nasıl Zayıfladı?

Christina Aguilera Nasıl Bu Kadar Hızlı Zayıfladı?

Kilo söz konusu olunca hızlı değişimler yaşayabilen Christina Aguilera’yı bazen zayıf bazen ise kilolu görüyoruz. Ünlü şarkıcının nasıl olup da bu kadar hızlı kilo alıp verdiğini merak ediyor musunuz?

111111

Yaz yaklaştıkça ünlü isimlerin nasıl kilo verdiği daha çok konuşulmaya başlandı. Diyet konusunda ünlülerden ilham almayı seviyoruz. Çünkü hepimiz ünlüler gibi kısa sürede fit ve sağlıklı görünmenin yolunu arıyoruz. Hem çok zayıf hem de kilolu hallerine tanık olduğumuz ünlü şarkıcı Christina Aguilera, sadece beden sağlığı için değil ruh sağlığı için de yeni diyetler bulmayı seviyor.

Marie Claire dergisine röportaj veren ünlü isim Christina Aguilera kilolarıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Çok fazla kilo aldığım ve çok fazla kilo verdiğim zamanlar oldu. Hem çok zayıf olmayı hem de büyük beden olmayı deneyimledim. Yani tartının iki tarafını da biliyorum.” Ses yarışmasındaki jüriliği esnasında gözle görülür derece zayıflayan ünlü şarkıcı, yeni şeyler deneme zamanının geldiğini fark etmiş. Aguilera’nın bir yakını People dergisine şunları söyledi: “Kendinize vakit ayırdığınız zaman yalnızca vücudunuzun değil, akıl ve ruhunuzun da neler yapabildiğini görüyorsunuz. Christina, bir süredir yeni beslenme şekilleri ve egzersizler deniyor. Yalnızca kilo vermek veya diyet yapmak için değil, zihnini besleyip genel anlamda daha sağlıklı olmak için…”

Christina Aguilere bahar döneminde sizin için de ilham kaynağı olsun. Size tavsiyemiz; yeni beslenme, egzersiz ve düşünce biçimlerine açık olmanızdan yana. Uzmanların da dile getirdiği gibi sadece yediklerinizden kısarak kilo vermeniz mümkün değil, bunu bir yaşam şeklinene dönüştürün ve yeniliklere açık olun…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>