Anasayfa » Moda » BURÇLARA GÖRE STİLLER

BURÇLARA GÖRE STİLLER

Bu seferde gezegenlerin sizin için belirlediği stil kullanmaya ne dersiniz ?

İşte burçlara göre sitiller..

Koç:

Sevgili Koç,hem havalı hem de  kendine güvenen, giyimiyle öncü olmayı ve dikkat çekmeyi seven bir yapınız var. İddialı kıyafetleri, yine iddialı aksesuarlarla tamamlamaktan hoşlanıyorsunuz. Emin olun iki-üç tane kolyeyi bir arada takan bir kadın görürseniz o mutlaka koç kadınıdır.

Boğa:

Sevgili Boğa, kararsız ve mükemmel olmayana tahammül edemeyen boğa kadınları, bir davete giderken büyük ihtimalle kendilerini bile deli edeceklerdir. Çünkü aynanın karşısında dakikalar geçirebilecek olan boğa kadını, sonunda vücut hatlarını çok belli etmeyen, bol bir giyside karar kılabilir veya dar kesim bir elbiseyede..

İkizler:

Sevgili İkizler, Hemen hemen her konuda kolay fikir değiştiren ikizler burcu kadını, aynı özelliğinizi özel bir davete hazırlanırken en az beş-altı tane elbise deneyecek kadar kararsız olabiliyorsunuz. Aynada kendisini mükemmel görmek istemesine karşın risk almayı da sever ikizler kadını ; giyim konusunda çok cesurdur. İddialı ve gösterişli kıyafetleri rahatlıkla giyebilir.

Yengeç:

Sevgili Yengeç, evcil ve duygusal olan Yengeç burcu kadınları genellikle pastel tonları seçer.Yengeç kadını uçuşan elbiseler tam olarak onlara göredir. Giyim konusunda da romantizm akımını benimser ve kadınsı şalları, ipek kumaşları, saten ya da ipek elbiseleri tercih ederler.Ve Yengeç kadınının diğer bir özelliği ise aksesuar kullanmaya meraklı olmalarıdır.

Aslan:

Sevgili Aslan, kendilerini her zaman ‘en şık’ görmek isteyen aslan kadınları, abartılı giysileri, parlak kumaşları severler. Dikkat çekmedikleri bir ortamda olmaktansa, öylesi bir ortama girmemeyi tercih eden aslan kadınları, partinin mutlaka en şıkları olmakta isteyeceklerdir.

Başak:

Sevgili Başak, fazla dikkat çekmeyen ama marka olan elbiseleri tercih eden Başak burcu kadını, kıyafet seçme konusunda oldukça özenle seçim yapar. Hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmaz. Hanım hanımcık giyinmeyi tercih eder, fazla dekolteden kaçınırlar.

Terazi:

Sevgili Terazi, hem fazla iddialı olmayan renklerde hem de iddialı kesimler tam onlara göredir. Terazi kadınları giysilerinde renk uyumuna fazlasıyla önem verir, hatta bunu abartabilen Terazi kadınları da vardır.Baştan aşağıya aynı renk giyinmiş bir kadın görürseniz o muhtemelen terazi burcudur.

Akrep:

Sevgili krep, senin siyaha olan düşkünlüğünü bilmeyen yoktur.Gizemli giyinmeyi sever Akrep kadınları. Vücut hatlarını öne çıkaran giysileri tercih ederler ve böylesi dişi modeller içerisinde kendilerini harika hissederler. Simsiyah bir giyside derin bir yırtmaç ya da iddialı bir göğüs dekoltesi görürseniz bilin ki onun sahibi bir Akrep kadınıdır.

Yay:

Sevgili Yay,yay kadınları renkli kişiliklerine uygun kıyafetleri tercih etmeyi severler. Çoğu kadın kıyafetini renkli aksesuarlarla tamamlarken yay kadını saçlarını mora boyatarak aynı etkiyi yaratmaya çalışabilir. Dikkat çekmek onlar için önemli değildir, fakat ne yaparlarsa yapsınlar mutlaka bütün gözler onların cesaret isteyen kıyafetlerindedir.

Oğlak:

Sevgili Oğlak, Oğlak kadınları diğer burçlara bakarak klasik giyinmeyi tercih ederler. Çoğunlukla döpiyes ya da pantolon-ceket tarzı kombinasyonları çılgın aksesuarlarla renklendirmeye yönelirler. Alışveriş konusunda onun eline su dökebilen yoktur. Alışverişte onlar için fiyat değil, kalite önemlidir.

Kova:

Sevgili Kova, kova burcu kadını için önemli olan rahat olmaktır. O, her an bungee jumping yapacak veya motosiklete binecekmişçesine rahat giyinmeyi sever. Rutinlikten nefret eden kova kadınları, sıkıcı giysilere hiç katlanamaz. Alışverişe fazla zaman vermeyi sevmezler.Bunu vakit kaybı olarak görürler.

Balık:

Sevgili Balık, Balık burcu kadınları alışverişlerinde kararsız ve kendine güvensizdirler.İkizler kadını gibi Balık burcu kadını da hangi kıyafeti alacaklarına bir türlü karar veremezler. Spor giyimi tercih eder gibi görünseler de klasik giyindiklerinde parlak kumaşlar giyinmekten çekinmezler. Başkalarının görüşleri onlar için çok önemlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>