Anasayfa » Astroloji ve Rüya » BURÇLARA GÖRE SEKS VE İLİŞKİLER

BURÇLARA GÖRE SEKS VE İLİŞKİLER

KOÇ

koç

KOÇ KADINI
Korunmayı bekleyen masum kız duruşlarıyla oldukça baştan çıkarıcıdırlar…Tam anlamıyla fantazi kadınıdır. Değişiklikleri seven Koç kadını kısa sürede rutine dönmüş cinsel ilişkilerden sıkılır. Bir gün seks tanrıçası gibi gördüğünüz koç kadınını başka bir gün çocuksu yada vamp olarak karşınızda durması çok olağandır. Koç kadınları kendileri gibi birlikte oldukları erkeğinde her defasında yeni bir kimliğe bürünmelerinden hoşlanırlar. İlişki esnasında ipleri elinde tutmalı seven koç partnerinin de kendisi gibi ateşli olmasını bekler. en belirgin özelliklerinden biri, acelecilikleri olan Koçlar, cinsel yaşamlarına da bu özelliği yansıtırlar. Bu sebeple onlar için seviştikleri mekanın çok bir önemi yoktur. Yatağa kadar gitmeyi bekleyemeyebilirler. Yılışıklıktan hoşlanmayan Koç kadını karşısında adam gibi adam ister. Kendisi duygularını beklentilerini doğrudan söyleyebildiği için karşısındakinin de bu denli açık olmasını ister. Hassas organı saçlarıdır. Özetle şunu bilmelisiniz ki Koç kadınları; ateşli, sabırsız ve geniş bir fantezi dünyalarına sahiptirler.
KOÇ ERKEĞİ
Koç erkekleri avlanmayı sever ve seks fazlasıyla düşkündür. Bedenlerinin ihtiyacı son derece önemlidir. Yatakta müthiş tutkuludurlar. Her zaman, her durumda ve her yerde seks yapabilirler.Kadının peşinden asla koşmazlar. Egoist tavırlarıyla dikkat çekseler de partnerlerini mutlu etmeden bırakmazlar. Onlar için karşılıklı tatmin önemlidir. Sonuca geç ulaşmaları ve kısa sürede tekrar sevişebilecek olmaları partnerlerini mutlu eder. Koç erkeği için için cinsellik, rahatlatıcı, gevşetici, zevkli bir deneyimdir. Romantik kadınların bu erkeklerden uzak durmaları gerekir.

 

BOĞA

boga

BOĞA KADINI
Gizemli duruşları ve baştan çıkarıcı bakışlara sahiptirler…Soğukkanlı ve ağır başlı duruşlarının arkasında seks söz konusu olduğunda şaşırtıcı derecede ateşlidirler. her olanda olduğu gibi bu alanda da harekete geçmesi çok kolay değildir. Erkeğe güven duyduğunda seksten çekinmez. Kuralcı olan boğa kadını iş cinselliğe geldiğinde sınır tanımaz. Duygularını, arzularını açık açık dile getirmekten çekinen boğa kadını, sekste cazibesini, çekiciliğini ve aşk oyunlarını kullanmaktan da geri kalmaz. Boğa duyarlı bir aşık olduğundan onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapar. Düşüncelerinden uzaklaşmak onun için cinsellikte bile mümkün değildir. Boğa kadını alışkanlıklarına bağlıdır. Bu sebep ile rutin bir seks hayatı onun için yeterlidir. Lükse düşkündür ve baştan çıkarılmaktan çok hoşlanır. Hassas organı boynudur. açık havada sevişmeyi çok romantik bulurlar.
BOĞA ERKEĞİ
Bir Boğa erkeği için seks öncelikle üremektir. Tek gecelik birlikteliklerden, alelacele sevişmelerden hiç hoşlanmazlar. Çocuk sahibi olmak için seviştiklerinde inanılmaz bir performans sergilerler.Sevişirken fazlasıyla tutkuludurlar, Bedensel zevk onlar için yemek içmek kadar önemlidir. Partnerlerine sahip çıkarlar. Şevkatli ve güçlüdürler. Fiziksel cazibeye önem verirler. Boğa erkeği de kadını gibi klasik pozisyonlardan hoşlanır. Partneri tarafından okşanmayı ve sevilmeyi beklerler. çocukmuş gibi ilgilenilmek hoşlarına gider. Geç uyarılırlar fakat uyarıldıktan sonra saatlerce sevişebilirler. Partnerinin mutluluğu onun için çok önemlidir.

 

İKİZLER

ikizlerİKİZLER KADINI
Değişken yapısıyla bilinen ikizler kadını her birlikteliğinde bambaşka karaktere bürünüp karşınıza çıkarsa şaşırmayın. Bu değişkenlik özelliğinden dolayı aşk ve seks konusunda hiçbir şeye şaşırmaz. monotonluğun her türlüsünden sıkılan ikizler kadını cinsellikte de monoton olmayı pek sevmezler. Sürprizler konusunda yetenekliyseniz ikizler kadınını baştan çıkarabilirsiniz. flört etmeyi seven ikizler kadını bağlanmaktan kaçınır. Eğer bir İkizler kadınını kendinize bağlamak istiyorsanız işiniz pek kolay olmayacak. erkeğin ona masaj yapması ve seks öncesi ufak oyunlar hoşuna gider. Öpüşmek ve konuşmak fantazileri arasında yer alır. konsantrasyonu çok çabuk dağılan ikizler cinsellik sırasında farklı şeyler düşüne bilir ve birlikteliğin tam ortasında sıkılıp vazgeçebilir. Birliktelik esnasında dahi susmayan ikizler kadını çoktur.
İKİZLER ERKEĞİ
İkizler erkeği ilgiyi üzerine toplayan kadınlardan hoşlanır. sürekli ilişkilerden kaçar, farklı kişilerde farklı deneyimler arayışındadır. İkizler erkeği tek gecelik ilişkilere çok yatkındır. Fantazilere düşkün olan ikizler erkeğini etkilemek için kadının yaratıcı olması lazım. seks onun için oyun gibidir. Değişik mekanlar ve pozisyonlar seks hayatının vazgeçilmez parçasıdır. Bazen küçük bir çocuk gibi davranabilir. Kendini güçlükle kontrol eder. İkizler erkeği de kadınında olduğu gibi değişkenlik özelliğinde dolayı her ilişkide karşınıza farklı biriymiş gibi çıkabilir, monotonluğu hiç sevmez.

 

YENGEÇ

yengeçYENGEÇ KADINI
Yengeç kadını anaç bir yapıya sahiptir. Aşırı hassas yapısından dolayı ilk olarak şevkat ve anlayış ararlar. her şeyden önce güvenmek isterler. aşırılıktan ve basit davranışlardan hoşlanmazlar. Onun utangaç ve kırılgan yapısına saygı gösterip sabrettiğinizde ateşli bir aşığa dönüştüğünü göreceksiniz. Romantik bir gece, ihtiraslı bir şekilde öpülüp kulağına sevgi sözcükleri söylenmesi onu çıldırtabilir. Özellikle yoğun duygular içindeyken, cinsel anlamda da aktif bir hal alır. Uzun yıllardır birlikte oldukları eşlerine bile fantazilerini açıklamaktan utanırlar. Aldatılmayı asla kabul etmezler. Birlikte oldukları erkeğin ihtiyaçlarına ve isteklerine karşı son derece hassastırlar. En hassas organı göğüsüdür. Alelade ilişkiler onlara göre değildir. Gelecek düşünmedikleri kişiyle birlikte olmazlar.
YENGEÇ ERKEĞİ
Yengeç erkeği, gizemli, zor ve kadınlar tarafından çekici bulunan erkeklerdir. Duygusal konuşmalardan çok etkilenir. Çok kıskançtır. Cinsellik konusunda da geri planda kalarak karşısındaki kişiden emin olmak ister. Yengeç erkeğine güzel bir yemek yapıp, ona sarılırsanız kendini sekse hazır hisseder. Çok duygusaldır, aşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır. Aksi taktirde kendini yetersiz hissedebilir ve şevki kaçabilir. Yabancı mekanları sevmez. Onun için en ideal sevişme ortamı yatak odasıdır.

 

ASLAN

aslanASLAN KADINI
Aslan kadını aşk oyunlarının kraliçesinir. Akıllıdır. Çılgın partilerden hoşlanır. Kaliteli bir şarap, şık bir ortam, erkeğin kolayca teslim olmaması onu zevklendirir. Erkeklerle oynamayı, onları çıldırtmayı sever. Sevdiğini göstermekten, cinsel isteklerini sergilemekten hiç kaçınmaz, ama her zaman yöneten olmayı ister.sadakat yönü biraz zayıftır. Cinsel hayatında da, birlikte olduğu insandan itaat bekler. İsteklerine yanıt alamaması, tüm keyfinin kaçmasında ve isteğinin yok olmasında önemli rol oynar. Pohpohlanmayı seven aslan kadını için ilişkide cinsellik önemli yer tutar. fantaziler kurgulamaya meraklıdır. Dikkatleri üzerine toplama konusunda son derece başarılıdır. Aynalı mekanlardan hoşlanır ve en hassas bölgesi sırtıdır. Dikkatini çekebilmeniz için onu kıskandırmanız gerekir, tabi dozunu iyi ayarlamış olmalısınız.
ASLAN ERKEĞİ
Aslan erkeğinin erotizm duygusu son derece yüksektir. Kendini özel hissettiren kadınları tercih eder. Onun için seks kendini ifade etme biçimidir. Yanındaki kadının dikkat çekici, bakımlı olmasını ister. Eşinden beklediği tek eşliliğe ve anlayışa karşılık, kendisi genellikle çok eşli davranışlarla karşılık verir. Hayatta olduğu gibi yatakta da yöneten olmayı ister, yönlendirilmekten hoşlanmaz. Cinsel olarak da son derece çekici, karizmatik bir yapıya sahiptir. Aslan erkeği için seks ne kadar güçlü olduğunu göstereceği bir alandır. Bu sebeple özgüveni yüksek kadınlarla mutlu olamaz. iş hayatında başarılı olduğunda performansı yükselir. Aslan kadınında olduğu gibi erkeği de pohpohlanmayı, ne kadar mükemmel bir erkek olduğunu duymayı ister.

 

BAŞAK

başakBAŞAK KADINI
Başak kadını kapalı bir kutu gibidir. Hislerini ve düşüncelerini kolay kolay açıklamaz. Bu sebeple onun hayatına girmek oldukça zordur ve sabır gerektirir. Duygularından çok mantığıyla hareket ettiği için onun zekasına değer verdiğinizi göstermeniz gerekir. Ciddi niyetle yaklaşmayan hiçbir erkekle seks yaşaması pek mümkün değil. Birisiyle bir beraberlik istediğinde bunun için hem kendisine hem de karşısındaki insana zaman tanır. Cinsel partnerinin entelektüel olması uyarılmasında önemli etkendir. Sınırlarını belli etmekten, kurallar koymaktan ve uygulamak için diretmekten hiç kaçınmaz. Aşırı temiz ve titiz olduğundan ancak temizliğine emin olduğu kişiyle birlikte olur.
BAŞAK ERKEĞİ
Başak erkeğinin dikkatini çekmek oldukça zordur. Peşinden koşan kadınlardan hoşlanmaz. birlikte olacağı kadın zor olmalı onu peşinden koşturmalıdır. Başak kadınında olduğu gibi erkeği de çok titizdir, temizliğe çok önem verir. Parfümden nefret eder, kadının temiz olması onun için yeterlidir. Eğer bir kadını sevmişse sekste mükemmeliyet onun işidir. Kadının ilk erkeği olmak hoşuna gider. Kimi zamanlarda uzaklaşmak isteyebilir. Böyle bir durumda üstüne gidilmemelidir. Açık sözlüdür, partnerini acımasızca eleştirebilir. fantazi dünyası geniştir. Detaycı olması partnerinin isteklerini eksiksiz gerçekleştirmesini sağlar.

 

TERAZİ

TERAZİTERAZİ KADINI
Terazi burcu, aşk tanrıçası olarak bilinen Venüs gezegeni tarafından yönetilmektedir. Bu nedenle aşka yatkın olduğu kadar cinselliğe de yatkın bir burçtur. Cinsel ilişkiye gireceği partnerine gerçekten özel olduğunu hissettirir. Yaklaşımınızın ince ve zarif olması Terazi kadını için son derece önemlidir. Bu sebeple her şeyden önce onun hassas kalbini fethetmeniz gereklidir. Terazi kadını dekora ve gösterişe önem verir. Bu sebeple ona açılacağınız mekana dikkat etmeniz gerekir. Aceleci davranışları sevmez, bu tür davranışlar ürküp kaçmasına neden olabilir. Sürprizlerden hoşlanır. Pahalı hediyeleri sever ve iltifattan hoşlanır. En hassas organı kalçasıdır. Terazi burcu cinsel çekiciliğini artırmak için kozmetik ürünlerini de kullanmaktan yanadır.
TERAZİ ERKEĞİ
Terazi erkeği ancak güzel bir kadınla seksi düşünebilir. Dış görünüm onun için önemlidir. Bu burç erkeği için ortam çok önemli. Söz gelimi iyi hazırlanmış bir sofra, mum ışığı, şık giyim, kadının anlayışlı ve uyumlu olması erkeği oldukça etkilenir. Burcun erkeği hakim partner rolünde kadınları beğenir. Terazi kadınında olduğu gibi erkeği de cinsel ilişkiye gireceği partnerine gerçekten özel olduğunu hissettirir. Terazi burcu erkeği fiziksel ilişkilerinde partneri nasıl davranırsa ona göre hareket eder. Terazi için önemli olan denge, burada da kendini gösterir. Seksin yavaş ve sakin olmasını ister. Aksi durumda partnerinden uzaklaşabilir. Her şeyin bir zamanı olduğunu düşündüğü için olur olmaz zamanda kendine kur yapan eşten hoşlanmaz. Kendine hayranlık eğilimleri vardır.

 

AKREP

AKREPAKREP KADINI
Akrep kadını aşk ve erotizm konusunda en çoşkulu olan burçlardan biridir. Platonik aşk onlara göre değildir. Çünkü onlar için cinsellik, aşkın olmazsa olmazıdır. Oldukça derin düşünen ve yaşayan bir insan olmasından dolayı, sevdiği insanla her şeyi paylaşmayı, onun her anını bilmeyi ister. Kendine güvenen erkeği seksi bulur. Parfüm, tütsü, karanlık, egzotik ortamlar onu büyüler. Erkeğin kendisine aşırı duygusal davranmasını sevmez. En hassas bölgesi cinsel organıdır. Farklı fantezileri sever. ideal mekanı her ne kadar ev olsa da evin farklı yerlerinde sevişmekten hoşlanır. Ateşli yapısından dolayı kolaylıkla uyarılabilir. fakat tüm bu ateşli davranışlarının altında büyük bir incelik vardır. ilişkide olduğu gibi sekste de egemen olmayı sever. Pasiflik asla ona göre değildir. yeni duygular keşfetmeyi severler.
AKREP ERKEĞİ
Akrep erkeği için seks her şeyden önce gelir. Kadından hoşlansın veya hoşlanmasın önemli olan içgüdüsel olarak doyurulmaktır. Cinsellikte sınırı olmayan bu erkek, kadının da aynı şekilde düşünmesini bekler. İkna kapasitesi yüksek olan akrep erkeği günlük kaçamakları sever. Büyük bir cinsel gücü olduğu için, genellikle karşı taraftan da bu beklenti içindedir. İhtiraslarını tutkularını kontrol altına almak oldukça zordur. Cinselliği her zaman her yerde yaşayabilir. Hayal dünyası son derece doludur. Fantezilerini birlikte olduğu kişiyle rahatlıkla paylaşır ve uygulamaya döker. Afrodizyaklar kullanmak, kimsenin aklına gelmeyen uyarıcılar yaratmak, cinsel hayatının doğal parçalarıdır. Araştırmacı bir yapıya sahip olduğu için, karşı cinsin fiziksel yapısını en ince ayrıntısına kadar en az kendi vücudu kadar bilir ve ona göre davranır buda cinsel çekiciliğinin, vazgeçilmez bir hal almasına neden olur. Cinsellikte genellikle dominant olmayı seven bir tarzı vardır.

 

YAY

YAYYAY KADINI
Yay kadını umursamaz ve çapkındır. Aşk ve sekse bir oyunmuş gibi bakar. Basitlikten hiç hoşlanmaz. Yay kadınları gezip dolaşabileceği, rahat hareket edebileceği erkekleri tercih eder. Pasif, evde oturmaktan hoşlanan bir erkekle olması mümkün değildir. Bir erkeğin Yay kadınının sürekli ilgisini çekebilmesi pek kolay değildir. Bu kadın zorlanmaya gelemez. Farklı deneyimlerde, farklı insanlarda farklı çekicilikler bulur ve uyarılır. Aşırı duygusal olmadığı için, cinsel yaşantı onu farklı ufuklara taşıyan, gündelik hayatın sıkışıklığından çıkaran bir araçtır. Yay kadını samimi, sıcak ve açık yapısıyla genellikle karşı cins için oldukça caziptir. Ona ulaşmanın yolu yanınızda rahat hissetmesinden geçer. Maceracı yapısı vardır. En hassas bölgesi kalçası ve bacaklarıdır.
YAY ERKEĞİ
Bir yay erkeğinin cinsel hayatı maceralarla dolu olmalıdır. Egzotik ortamlarda seks yapmayı severler. Kışkırtılmayı sever. Kadın onu istediğini belirtmeli ama tümüyle teslim olmamalıdır. Tatil aşkları tam bu erkeğe uygundur. Öyle kovalamaca türü ilişkiden hoşlanmaz. Akıllı kadınları sever. Heyecan duymak ister. Farklı deneyimlerde, farklı insanlarda farklı çekicilikler bulur ve uyarılır. İlişki sona erdikten sonra bile, arkadaş kalmaya, iletişimde olmaya önem verir ve çalışır. Bu erkekler sınırları zorlamak isterler. Sekste yeni pozisyonlar denemek hoşlarına gider.

 

OĞLAK

OĞLAKOĞLAK KADINI
Utangaç yapısı sebebiyle soğuk görünen oğlak kadını duygularını saklama konusunda çok başarılıdır. Ukala ve kendini beğenmiş görüntüsünün altında şevkatli bir aşık barındırır. Kırılmaktan çok korktukları için onlara yavaş yavaş yaklaşılmalı ve sabırlı olunmalıdır. Sabırlı ve nazik olursanız onun düşlediği ve cesaret edemediği tüm zevkleri birlikte yaşama fırsatı bulacaksınızdır. Cinsel hayatlarında da bir düzene ve rutine ihtiyaç duyarlar. Programlı bir cinsel hayat, kendini daha iyi hissetmesine neden olur. Ne kadar tutkulu olursa olsun, tekeşliliği tercih eder. Sadece cinsellik için karşı cinsin peşinden koşması mümkün değildir. Cinsel dürtüleri yoğundur ve oldukça istekli bir yapısı vardır. En hassas bölgesi dizleridir.
OĞLAK ERKEĞİ
Oğlak erkeği de kadını gibi mesafeli ve soğuk görünür. Tek gecelik ilişkilerden hoşlanmaz. Onun için seks ciddi bir iştir. mekan olarak sakin yerleri tercih eder. Partnerine karşı fedakardır. Doğum kontrol yöntemini kullanır. Gayet güçlü bir seks dürtüsüne sahiptir. Genel olarak tek eşliliği tercih eder. Oldukça sadıktır. Geleneklere, kurallara ve değerlere verdiği önem burada da kontrollü olmasına nedendir. Cinsellikte de baskın rolü üstlenmekten hoşlanır. Partnerinin duygularına ve ihtiyaçlarına karşı cevapsız değildir. İstenmediğini düşünürse, karşısındakine diretmez. Sınırlarını ortaya koymaktan ve isteklerini açıklıkla paylaşmaktan hiç çekinmez. Akıllı kadınlardan hoşlanır. En hassas bölgesi dizleridir.

 

KOVA

KOVAKOVA KADINI
Kova kadını gelenekselliğe önem veriyor gibi görünse de konu aşk olunca toplum kurallarını pek umursamaz. Meraklı olan kova kadını yenilikçi özelliklerinden dolayı deneyimler yaşamaktan kaçınmaz. Kova kadını yerine göre mesafe koymasını çok iyi bilir. Eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Özgürlüğüne ve yeniliklere düşkünlüğü cinsel alanda da tek bir eşe bağlanmasını mümkün kılmaz. Bağımsızlığına olan düşkünlüğü kendisini hiç bir zaman tam anlamıyla karşısındaki insana vermesine olanak sağlamaz. En hassas bölgesi bacaklarının iç kısmıdır. Yatakta ışıklar açıkken sevişmekten hoşlanır.
KOVA ERKEĞİ
Kova erkeği için arkadaşlık her şeyden önce gelir. Arkadaş olabileceği kadınlarla seksi düşünebilir. seks onun hayatında çok önemli bir yer tutmaz. Canı isterse herhangi bir yerde herhangi bir kadınla birlikte olabilir. Romantizmi sevmez. Fakat seks shoplar oldukça ilgisini çeker. Erotik filmler ve resimler ilgisini çekebilir. Cinsellikte de her zaman eşitlik ilkesine göre hareket eder. Kova ilk adımı atmaktan çekinmez ama, sonraki davranışlarını karşı tarafa göre ayarlar. Tek gecelik aşkları çok ender tercih eder. Baştan çıkarmak, kadının peşinden koşmak Kova erkeğine oldukça terstir. Sürprizler çok hoşuna gider. Eğer kadın akıllı, orijinal düşünen, yeri geldiğinde mesafe koyabilen bir kişi ise Kovanın ilgisini çekebilir.

 

BALIK

BALIKBALIK KADINI
Romantik Balık kadını aşık olmadan seks yaşamaktan yana değildir. Geyşa ruhlu bu kadın sevdiği erkeği rahatlatmayı, ona hizmet etmeyi sever. Onun için cinsellik duygusallığın başka bir boyutudur. İstediği duygusal paylaşımdır, cazibesini bunu elde etmek için kullanır. Gizemli görünüşüyle karşı tarafın ilgisini çekmekte tam bir ustadır. Kimi zaman hangi duygular içinde olduğunun ayrımına varamaz. Partnerinden anlayış ve ilgi bekler. romantik bir aşıktır. Bu kadının hayal gücünü harekete geçirmek için sabırlı olmak gerekir. Onu etkileyebilmek için daima romantik bir sevgili gibi davranmanız gerekir.En hassas organı ayaklarıdır.
BALIK ERKEĞİ
Cinsel dürtüyle hareket etse bile, bunun duygusallık olduğu konusunda ısrarcıdır. Kendini anlamaya başladığı zaman cinselliğini daha rahat kabul edip yaşayabilecektir. Hayal dünyasının zenginliği fantezi dünyasınada yansıyacaktır. İstekli olmadığı zamanlarda bile, partnerine hayır demeyi bilmez. Fantezileri son derece önemlidir. Ayak fetişisti olarak bilinir. Güzel bir ayak onu oldukça tahrik eder. Bu erkek oldukça romantiktir. Seks onun için elinde olmadan kendini kaptırdığı dalgalara benzer. Egzotik bir yerde yenen yemekle dinlenen hoş bir müzik onu hemen uyarır. Eşini öpücüklere ve iltifatlara boğar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>