Anasayfa » Güzellik » BURÇLARA GÖRE SAÇ MODELLERİ
BURÇLARA GÖRE SAÇ MODELLERİ

BURÇLARA GÖRE SAÇ MODELLERİ

HANGİ BURCA HANGİ SAÇ MODELİ OLUR ?

Koç Burcu Saç Modeli

Sevgili Koç, bu burcu kadınları; duygularını açıkça belli eden, cesur, canlı ve aktiftirler. Koç burcu kadınları günlük hayatlarında çok heyecanlı ve pratik olduklarından, modern tarzda kesilmiş kısa bir saç modeli tam da onlara göredir. Uzun saçlara sahip koç burcu kadınları ise saçlarını açık bırakmaktan hoşlanmaz. Genellikle atkuyruğu şeklinde saçlarını toplar..

Boğa Burcu Saç Modeli

Sevgili Boğa, bu burcun kadınları dost canlısı, güvenilir, sabırlı, ve bir o kadar inatçı bir karaktere  sahiptir.Boğa burcu kadını çılgın, ayakları yere basmayan birisi olduğunu kimse söyleyemez. Güzelliği, cazibesi ve  kadınsı özelliklerine rağmen  kendini koruyabilen, aklı başında bir yapıya sahiptir boğa burcu kadını. Bu nedenle , abartılı saç modelleri onlara göre değildir. Boğa burcu kadını doğal görünümü sever.

 İkizler Burcu Saç Modeli

Sevgili İkizler: bu burcun kadını rutin yaşamaktan uzak, hareketli ve sevecendirler. İkizler burcu kadını çevresindeki insanlarla kolay ilişki kurabilirler. Saçlarını sürekli değişik şekiller vermeye uğraşmazlar. Onlar için kol ve pratik olan saç modelleri önemlidir. İkizler burcu kadını için , saçların doğal bir görünüme sahip olması gerekir

Yengeç Burcu Saç Modeli

Sevgili Yengeç: Yengeç burcu kadını zarif, duygusal ve sevecen bir yapıya sahiptir. Yengeç burcu kadını her zaman çevresinde bir kalkanı varmış gibi hareket eder ve bu kalkan içerisine güvenmediği hiç kimseyi almaz. Yengeç burcu kadını içi abartıdan uzak, doğal görünümlü dalgalar tam yengeç burcunu göredir.

Aslan Burcu Saç Modeli

Sevgili Aslan: bu burcun kadını hayatı, heyecanlı ve lider bir kimlikte yaşamaktan büyük zevk duyarlar. Aslan burcu kadınının saçlarını asla  doğal ve sade bir şekil vermeyi sevmezler . Çünkü onlar  gösterişli, dikkat çeken, çarpıcı ve yenilikçi saç modellerini kendilerine daha çok yakıştırırlar.

Başak Burcu Saç Modeli

Sevgili Başak: Başak burcu kadınlarının yapısında mükemmeliyetçilik, her zaman vardır..Başak burcu kadını evde ve iş hayatında gösterdikleri titizliği saçlarına da gösteren başak burcu kadını saçlarına  daima düzgün, bakımlı ve özenli olmalıdır. Saçlarına düzenli bir görünüm vermek için saç spreyi ve briyantinden faydalanabilirsiniz.

Terazi Burcu Saç Modeli

Sevgili Terazi: bu burcun kadınları cazibeli ve esprili bir yapıya sahip ve  aynı zamanda konfora ve lükse düşkünlerdir. Saç modellerinde tercih ettikleri modeller kesinlikle sade, şık; ama bir o kadar da dikkat çekici olmalıdır. Fakat  abartı ile gösterişten uzak durmaya çalışmalılar.

Akrep Burcu Saç Modeli

Sevgili Akrep: bu burcun kadını her istediğini elde eden birisidir. Akrep burcu kadını ne istediğini biri ve ona göre hedeflerinde ileler.Akrep burcu kadını saçlarında mükemmel şekillendirilmiş modeller ve her zaman bakımlı görünen saçlar onların en büyük özelliklerindendir. Tercih ettikleri saç modeli yumuşak ve kadınsı olmalıdır.

Yay Burcu Saç Modeli

Sevgili Yay:bu burcun kadını  bir bağımsız olmaları onların tipik karakteristik özelliklerindendir.Yay burcu kadını  ani kararlar alıp, aldığı kararları çiğnemek yine  yay burcu kadınına özgü bir davranıştır. Yay burcu kadını jöle veya sprey ile  şekillendirmiş saç modellerinden pek hoşlanmadığı için, yumuşakça dökülen saç modellerini kullanmayı tercih ederler. Saçlarını şekillendirmek için yay burcu kadınları hafif bir saç kremi  tercih ederler.

Oğlak Burcu Saç Modeli

Sevgili Oğlak: bu burcun kadınının tipik özellikleri  sorumluluk sahibi, güvenilir, hırslı ve çalışkan olmalarıdır.  Oğlak kadınlarını tam da bu şekilde tarif etmek doğru olacaktır. Oğlak kadını her sorunda  sergilediğiniz sağlam duruşunu, saç modellerinde de   kendisini belli eder. Bu sebeple saçlarının bozulmasını önleyen ve her telin yerli yerinde durmasını sağlayan sprey ve jöle gibi şekillendiricilerden faydalanabilir.

Kova Burcu Saç Modeli

Sevgili Kova: Bu burcun özelliklerini taşıyan kadınları tarif etmek için,ilk olarak  prensip sahibi ve mücadeleci olduklarını söyleyerek başlayabilirsiniz. Sıra dışı zevklere ve güçlü inançlara sahip kova burcu kadınları karmaşık saç modellerinden hoşlanmaz.Kova burcu kadını genel olarak  modern, ışıltılı ve bakımlı görünen saç modellerini kendilerine daha çok yakıştırırlar. Kişisel saç bakımlarına özen gösterip, uygun ürünleri kullanmayı ihmal etmezler.

Balık Burcu Saç Modeli

Sevgili Balık:bu burcun kadınları sezgileri ile hareket etmeyi severler.Balık burcu kadını  hassas ve duygusal karakterlerini saçlarına da yansıtırlar. Saçlarında dikkat ettikleri en önemli nokta ise saçlarına  saç boyası gibi kimyasal uygulamalardan uzak durmak isterler. Saçlarında bitkisel boyalar ve alkol oranı düşük şekillendiriciler kullanmaya özen göstermelilerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>