Anasayfa » Güzellik » BURÇLARA GÖRE OJELER
BURÇLARA GÖRE OJELER

BURÇLARA GÖRE OJELER

Hep aynı ojeleri kullanmaktansa bu sefer burcunuzun dediği rengi kullanmaya ne dersiniz ?

Koç Burcu:

Sevgili Koç senin rengin  mordur. Koçlar kralların ve kraliçelerin,rengi olan vişne, mor gibi onların asaletini ile liderlik özelliklerini öne çıkarır. Koçların simgesi i haline gelebilir.

Boğa Burcu:

Sevgili Boğa ,yeşilin bütün renkleri bu yaz tırnaklarınızı şenlendirecektir. Bereketi ve doğayı hatırlatan yeşil senin rengin. Ayrıca paranın rengi olduğu için maddi gücü kendine çekmek isteyen Boğalar için en uygun renktir.

 İkizler Burcu:

Sevgili ikizler, güneşin ve şöhretin rengi; oranj!Bu yıl ikizler için çok önemli bir yıl olacağı çıkışlarını yapacakları yıl olan İkizlerin, bir güneş gibi parlamasının simgesi olan Oranj ve turuncunun tırnaklarınızı süsleyecek.

Yengeç Burcu:

Sevgili yengeç, akşamları denize vuran yakamoz gibi, Yengeç burçlarının parmaklarında parıldaması gereken renkler gri, gümüş ve simli griler..

Aslan Burcu:

Sevgili aslan, ormanın kralı aslan burcunun bu yaz tırnaklarında bronz tonları görmek çok uygun olacaktır. Güneşten gücünü alan aslanların kendilerini ortaya koyan ve güçlerini gösteren bronz tonlar, bütün ihtişamı ile kendine yer bulacaktır.

Başak Burcu:

Sevgili Başak ,disiplinli ve geri planda hareket ederek takım ruhunu korumayı ister.  Başak burçları için atık ortaya çıkma vakti geldi! Kırmızı senin rengin ve artık bu yaza kırmızı tonlarıyla imza atacaksınız.

Terazi burcu:

Sevgili Terazi, sakin ve dingin bir burç olan  Terazi’nin rengi ise pastel renkleri en iyi seçim olacaktır. Gezegenlerin hala etkisinde olan Teraziler ise gösterişli renkler tercih etseler de zaman ile pastel tonlarına döneceklerdir.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrep, tırnaklarınızda olması gereken renk şeftali ve pembe tonları olacaktır. Aslin da siz yumuşak kalpli birisiniz fakat sürekli sert kabuğunuzu göstererek kendinizi korumaya çalışıyorsunuz. Artık bu yaz o zarif ve narin kadını ortaya çıkarmalısınız.

Yay Burcu:

Sevgili Yay,  özgürlüğünüze ne kadar  düşkün ve maceracı olduğunuzu bilmeyenler mi var? İşte bu yaz sizin renginiz siyah olacaktır. Tırnaklarınız gerçek renkleriyle buluşacak. Siyah tam olarak sizi anlatan bir renk olacaktır.

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlak, son dönemlerde en fazla ihtiyacınız olan şey, deniz kenarında bir şezlonga uzanıp, dalgaların sesiyle huzur bulmak olacaktır. O zaman bu yaz sizin renginiz denizin tüm tonları olacaktır.

Kova Burcu:

Sevgili Kova,artık kendinizi tüm sıkıntılardan ve sorunlardan arındırmış ve değişmeye hazır hissediyorsunuz.  Bunca sıkıntıdan sonra hayatınızı aydınlatacak ve sizin içinizi ferahlatacak renk beyaz olacaktır.

Balık Burcu:

Sevgili Balık, bu yaz senin rengin gri tonları olacaktır. Özgün fikirler, yaratıcı düşünceleri besleyecek olan grinin bin bir tonuyla, bu yaz kendinizi hep özgür ve yaratıcı hissetmenizi sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>