Anasayfa » Astroloji ve Rüya » BOĞA BURCU MAYIS AYI YORUMU

BOĞA BURCU MAYIS AYI YORUMU

BOĞA BURCU MAYIS AYI 2015 YORUMU

Boğa Burcu Mayıs Ayı 2015 İş

Sevgili Boğa burcu, Mayıs 2015’te girişimci ruhunuzu en verimli şekilde kullanabilir ve uzun vadede size fayda sağlayacak başlangıçlara yönelebilirsiniz. Egonuz gerçekten zirvede ve diğer kişilerin fikirlerine fazla önem vermeyeceksiniz. İş hayatınızda inisiyatifi elinizde bulundurmak isteyecek ve hakim olan kişi olmak isteyeceksiniz. Mesleki açıdan karşınıza birçok şart çıkacak ve mücadeleci olarak, asla taviz vermeyeceksiniz. Mayıs ayının ilk haftasından sonra radikal kararlar alabilirsiniz. Aile üyeleriyle birlikte iş yapıyorsanız, ortak kararlar almak için iyi bir evredesiniz. Yeni girişimler ve birlikte yeni araştırmalar yapabilirsiniz. Kararlı olmalı, bu sayede her türlü şartlar sizden yana olacaktır. Araştırma yapmayı seviyorsunuz ve bu şekilde hedeflerinize yönelik çalışmalar içerisine girebilirsiniz. Mayıs 2015’te, iş hayatınızda rakip tanımayacaksınız. Bu konuda birçok özelliğe sahipsiniz ve bunu da gizlemeyi iyi başarıyorsunuz. Özellikle Mayıs ayının ilk günlerinden sonra Ay, burcunuzu olumlu düzeyde etkiliyor olacak. Yeni projeler ve düşüncelerler için uygun bir aydasınız. Mayıs ayının sonlarına doğru işlerinizi büyütebilir, ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Kazandığınız paraları boş yere harcamamalı, kendinizi garantiye almalısınız.

Boğa Burcu Mayıs Ayı 2015 Aşk

Sevgili Boğa burcu, Mayıs 2015’te hem aşkı hem de maddeyi birlikte yaşayacaksınız. Birlikte olduğunuz kişi, ayın her gününde sizin yanınızda olacak ve sizinle aynı düşüncede olduğunu hissettirecek. Her anlamda destek verecek ve bu durum sizin hoşunuza gidecek. Birlikte hareket edebilir ve ciddi paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Mayıs ayı içerisinde sizi mutlu edecek çok güzel gelişmeler yaşanacak. Mayıs ayı içerisinde partnerinizle aranızda sorun yaşansmasını istemiyorsanız, başbaşa kalmak yerine sosyal etkinliklere yönelmelisiniz. Birlikte güzel paylaşımlar yapın, bu şekilde ilişkiniz daha iyi seviyelere çıkacaktır. Var olan problemleri ortadan kaldırmak için güzel fırsatlar yaratabilirsiniz. Mayıs 2015’te, bazı zamanlar birlikteliğinizin sizi yıprattığını düşünebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişi, bu zaman içerisinde karşınıza evlilik kararıyla çıkabilir. Romantiksiniz ve bu dönemde bu tutumla devam etmelisiniz. Zaman zaman arzularınızı gözden geçirme fırsatı elde edecek ve aşk yaşamınıza bir yön vereceksiniz.

Boğa Burcu Mayıs Ayı 2015 Sağlık

Sevgili Boğa burcu, Mayıs 2015’te manevi açıdan gelişim gösterecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendinizi geliştirebilir ve farklı alanlara ilgi duyabilirsiniz.sakinliğinizi koruyacak çalışmalara yönelebilirsiniz. Bu dönem içerisinde uykunuza özen göstermeli ve beslenmenize dikkat etmelisiniz. Hormonal ve ayaklarınızla ilgili problemler ortaya çıkabilir ve bu durumda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>