Anasayfa » Astroloji ve Rüya » BOĞA BURCU HAZİRAN 2015 YORUMU

BOĞA BURCU HAZİRAN 2015 YORUMU

Boğa Burcu Haziran 2015 İş Hayatı

Sevgili Boğa burcu, 2015 Haziran ayında işiniz ile ilgili bir takım eksiklikler söz konusu olacak ve bunun en önemlisi de iletişim açısından yaşanacak. Arzu ettiğiniz veya beklediğiniz kontakları kurmakta zorlanabilirsiniz. Şartlar ne olursa olsun, talih sizden yana olacak ve motivasyon seviyenizi yukarılarda tutarak, pes etmemelisiniz. Hedeflerinize ulaşmayı istiyor ve yükselmek istiyorsanız kesinlikle kararlı bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor. Merkür, Haziran ayının belirli kısımlarında size olumsuz etkilerde bulunacak fakat bu durumun uzun süremeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Özellikle yeni bir işe girmeyi düşünen veya yeni bir projeyi başlatmak isteyen Boğa burçları için sınırlar önemli olacak. Kendi sınırlarınızı kendiniz belirlemeli ve kesinlikle dışına çıkmamalısınız. Sizin ihtiyacınız olan tek şey sakinliğinizi korumak olacaktır. Aceleci ve asi tavırlardan kaçının. Haziran ayında biraz daha ılımlı ve akılcı davranmalısınız. İş dünyasında fazlaca asi olmak size getiriler sağlamayacaktır. Gerginliklerden olabildiğince uzak durmaya çalışın. İş arkadaşlarınız bazen sizi eleştirecek ancak ne kadar nefret etseniz de kendinizi tutmalısınız. Üstlerinizin sizi bu mizaçla tanıması, işleri zorlaştıracaktır. Ayrıca iş arkadaşlarınızda sizinle işbirliği yapmaktan yana olmayacaklar. Motivasyonunuzu en iyi seviyelere çıkartmak istiyorsanız, size keyif veren ortamlarda bulunmaya çalışın.

Boğa Burcu Haziran 2015 Aşk Hayatı

Sevgili Boğa burcu, Haziran ayında aşk hayatınızda durgunluk ve güven arayışında olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişi ile ailenizi bir araya getirebilir, birlikteliğinizi bir adım ileriye götürmek isteyebilirsiniz. Aranızdaki bağı güçlendirecek paylaşımlar yapacaksınız. Aşırı derece güven arayışına yönelmeniz, gereğinden çok daha fazla sıkıcı olmanıza neden olabilir. Bu sebeple dikkatli olmanız gerekiyor. Sizi ilgilendirmeyen konulara pek fazla girmeyin. Haziran ayı, aşk ve duygular bakımından yoğun bir ay olacak. Beraberlik konusunda dikkatli davranmalısınız. İletişiminizi en iyi şekilde tutmalı ve özellikle kullanacağınız sözleri özenle seçmelisiniz. Sert ve ani çıkışlar, ilgi duyduğunuz kişiyle veya sevgilinizle aranızın açılmasına sebep olabilir. Duygusal bakımdan tatmin arayışına gireceksiniz ve bunu da çok fazla arzu ediyorsunuz. Yalnız kalmak size uygun bir tutum değil. Bu durum, bekar olan Boğa burçları için yanlış kararlar anlamına gelebilir. Bu dönemde yaşamınıza yeni bir kişinin girmesi muhtemel. Karşınıza yeni kişiler çıkacak ve bazılarından çok fazla etkileneceksiniz. Haziran ayı içerisinde birlikte çalıştığınız kişi ile de duygusal anlamda yakınlaşabilirsiniz. Karşı cinsin çekim gücüne kapılma ihtimaliniz çok fazla. Şartlar nasıl gelişirse gelişsin, yanlış adımlar atmamaya çalışın.

Boğa Burcu Haziran 2015 Sağlık Durumu

Sevgili Boğa burcu, Haziran 2015’te bazı ufak tefek sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz ve bunları kesinlikle fazla büyütmeden ortadan kaldırmalısınız. Ayrıca bu dönemde zihinsel açıdan fazlaca yorgun olacaksınız. Sizi daha zinde hissettirecek etkinliklere yönelebilir, doktorunuz kontrolünde gerekli vitaminleri alabilirsiniz. Beslenme açısından kontrolü asla kaybetmeyin ve yağlanmanıza sebep olacak yiyecekleri tüketmeyin. Haziran ayının son haftasına kadar kalbinize dikkat etmelisiniz. Sinirden ve stresten olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız. Haziran ayının sonlarına doğru kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. Hobilerinize yönelmek sizi rahatlatacaktır. Kısa yürüşler yapabilir, sportif aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. En önemlisi, öfkenize engel olmanız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>