Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » BİTEN BİR İLİŞKİNİN ARDINDAN NE YAPILMALI

BİTEN BİR İLİŞKİNİN ARDINDAN NE YAPILMALI

“Siz siz olun kendinizden ödün vermeyin, kimse vazgeçilmez değildir.”

Ayrılıklar hep sancılı ve acılıdır. Bu ister sevgiliden ayrılmak,ister eşten ayrılmak,ister ailenin bir üyesini kaybederek ayrılmak.. Ne olursa olsun bu ayrılıklar, sevilen kişinin kaybı insanda derin bir hüzne neden olur. . Kişiliğimize ve duygularımızı yaşama stilimize bağlı olarak bu hüznü ne kadar yaşayacağımız da değişir.Aslında önemli olan belirli bir süreden sonra tekrar aynı yaşantınıza dönebilmenizdir. Öncelikli olarak şunu bilmelisiniz  “sizin için kimse vazgeçilmez değil ve kimsenin sizi üzemez” bunları unutmamalısınız.

Peki Biten Bir İlişkiden Ne Yapılmalı

Müzik ruhun gıdasıdır. Ruhunuzu kötü gıdalarla beslemeyin. Zaten kötü bir ruh haliniz var üstüne bir de çok damar veya arabesk tarzı şarkılar dinlemek size iyi gelmez. Sadece moralinizi bozmakla kalmaz derin bir depresyona yol açabilirsiniz.Acılı müzik yok !!

Eskiyi geride bırakın.İnternette onunla ilgili uğraş içine girmeyi bırakın. Gerekirse internetinizi günün beli bir kısmında kapatın. Böylece kafanızdan uzaklaştırabileceksiniz. Kafanızı başka şeylerle meşgul edin. Mesela spor yapın,resim yapın,dans edin bunlar size  yardımcı olacaktır.

Onun numarasını silin ve onunla asla iletişime geçmeyin. Asla ağlayarak ve zayıf bir halde onu aramayın.Ağlayın ama kendi kendinize veya yakın bir dostunuzun yanında bu sizin açılmanızı sağlayacaktır.  Pişman da olsanız ayrılık sonrası arayan ve yalvaran siz olmayın yoksa kaybeden siz olursunuz.

Hareketler içinde kaybolun ki aklınızı işgal edemesin. Zira ayrılık sonrası kafanızda deli sorular, ona olan öfke, sevgi, hasret gibi duygular yoğun olacaktır. Kendinizi öyle meşgul edin ki sizi uğraştıramasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>