Anasayfa » Eğlence » BİR DENİZ HİKAYESİ 3.BÖLÜM

BİR DENİZ HİKAYESİ 3.BÖLÜM

Kanal D’nin yeni dizileri arasında yer alan Bir Deniz Hikayesi her hafta salı günü saat 20:00’da  Kanal D ekranlarında olacaktır. Bir Deniz Hikayesi’nin konusu küçük denizin etrafından gelişen olaylardan oluşmaktadır.Deniz babası Hakan ile birlikte bir kasabada yaşamaktadır. Hakan kaptanlık yaparak geçimini sağlamaktadır. Deniz babası ile arkadaş gibi büyümüş ve kasaba halkı tarafından ise tüm haylazlıklarına rağmen çok sevilir. Fakat küçük Deniz’in annesinin yaşadığını bilmediği için hep bir yanı eksiktir. Deniz’in annesi Zeynep, Hakan ile tanışması babasının teknesinde olmuştur. Zeynep’in babasının teknesinde kaptanlık yapan Hakan Zeynep’e aşık olmuş ve ikili aileden olumsuz bir tepki aldıkları için kaçarak evlenmişlerdir.Zeynep ile ailesi arasındaki bağlar bozulmuştur. Zeynep’in hamile olmasıyla birlikte annesi babası ile barışmasında ısrarcı olur ve barışırlar. Fakat Zeynep’in babasının aklında hain planlar bulunmaktadır. Fazla zaman geçmeden bu hain planları hayata geçirir ve Zeynep ile Hakan ayrılırlar. Bebeği Hakana getiren Zeynep’in babası doğumda Zeynep’in öldüğü yalanını söyler ve bir daha onları arayıp sormaz. Kızına ise bebeğinin öldüğü yalanını söyleyerek tamamen bu sorundan kurtulur.

bir deniz hikayesi

Aradan yılar geçmiş ve Zeynep Semih ile evlenmiştir. Zeynep ile Semih çıktıkları bir tekne gezisinde Zeynep oğlu ile karşılaşır. Zeynep,Hakan ve Deniz olmak üzere herkes kendini büyük bir yalanın içinde bulurlar.Bir Deniz Hikayesi’nin önceki bölümünde Deniz’in Zeynep’i annesine benzetmesi üzerine Zeynep Deniz’i tanımak ister ve karşısına çıkan olaylara kendi bile inanamaz.Reyhan ise bu olanlar karşısında kendisini büyük bir yalan içerisinde bulur.Hakan ise bu durum karşısında hem Zeynep’in şokunu yaşar hem de Reyhan’ın kalbini kırmamak için uğraşır. 29 Eylül 2015’te yayımlanacak olan Bir Deniz Hikayesi bu akşam izleyicilerini ekrana kilitleyecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>