Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » BAYANLAR NEDEN ÇİRKİN ERKEK SEVER ?
BAYANLAR NEDEN ÇİRKİN ERKEK SEVER ?

BAYANLAR NEDEN ÇİRKİN ERKEK SEVER ?

NEDEN ÇİRKİN ERKEK ?

Eski zamanlardan beri sürüp gelen bir soru olan “BAYANLAR NEDEN ÇİRKİN ERKEK SEVER” günümüzde de devam etmektedir. İşte bu sorunun cevabını sizler için araştırdık. Neden çirkin erkek ?? Nasıl beş parmağın beşi de aynı değil ise kadınlar da birbirinden farklıdır.Bundan dolayı  kadınların tercihleri de farklı olup çirkin erkeklerden yana olabiliyor.Bazı kadınlar esprili erkekten,bazıları zengin erkeklerden,bazıları ise ellerinde oynatabilecek saf erkeklerden , bazılarında iyi huylu olması yakışıklı olma kriterini ortadan kaldırıyor. Bunlardan dolayı çirkin erkeler güzel bayanlar ile boy gösterme şansını yakalamış oluyorlar.

Başka bir bayan tipi ise kendini düşünerek sonuçlarını gören kadınlardır. Diğer adıyla kompleksli kadınlar ne kadar güzel ve çekici olsalar da kendilerini beğenmezler. Yakışıklı bir erkekle birlikte olup boynuz yemektense çirkin erkekle olup içini rahatlatabilir. Atalarımız bile ne demiş davul bile dengi dengineymiş. Her bayanda az da olsa var olan prenses sendromu da çirkin erkekler için bir şans olabiliyor. Bayanlar çiçek gibi nadir olduklarından çirkin erkek kadınının kaprisini çekmesi,ona prenses gibi davranması,onun egosunu yükseltip pohpohlaması çirkin erkeğin güzel bir bayanla boy göstermesine neden oluyor.

NEDEN ÇİRKİN ERKEK cirkin-erkeklerfft64_mf1654154

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>