Anasayfa » Astroloji ve Rüya » BAŞAK BURCU MAYIS AYI YORUMU

BAŞAK BURCU MAYIS AYI YORUMU

BAŞAK BURCU MAYIS 2015 YORUMU

Başak Burcu Mayıs Ayı 2015 İş

Sevgili Başak burcu, Mayıs 2015’te Merkür kişiliğinizi etkileyecek ve bu durum kariyerinizi de olumlu bir şekilde etkileyebilir. Bu dönem içinde güçlü ve sağlam işbirlikleri kurabilirsiniz. Ortaklıklar konusunda yaklaşımlarınızı en iyi biçimde yapacaksınız. İşbirliği yapacağınız insanların kariyerli ve finansal açıdan güçlü olmasını isteyeceksiniz ve bunu istemekte de sonuna kadar haklısınız. Mayıs ayı içerisinde yaşam standartlarınızın yükseleceğini söylemeliyiz. Mayıs 2015’te yeni düşüncelere sahip olabilir ve farklı projelere yönelebilirsiniz. Farklı farklı organizasyonlara katılacak ve burada iş bakımından size yarar sağlayacak kişilerle bir araya geleceksiniz. Mesleki açıdan yeni projelere girişmek istiyorsanız, uygun bir aydayız. İş konusunda birden yapacağınız değişimler, iş arkadaşlarınız tarafından çok farklı karşılanabilir. Mayıs ayı içerisinde daha sakin iş yaşamını tercih edebilirsiniz. Özellikle bireysel işlerde daha içe dönük davranmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere karşı daha farklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Mesleki açıdan, duygusal olarak tatmin duygusuna ulaşmak da isteyeceksiniz. Bu ay içerisindeki çalışmalarınızı bu yönde yapacaksınız.

Başak Burcu Mayıs Ayı 2015 Aşk

Sevgili Başak burcu, Mayıs 2015’te sizi pozitif düzeyde yönlendirecek enerjiler alacaksınız. İlişkiniz varsa, bu dönem içerisinde daha fazla pekiştirebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin desteğini devamlı olarak hissedecek, kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Bekar olan Başak burçları, birliktelik kurmak istediğiniz kişinin güçlü bir karaktere sahip olmasını isteyeceksiniz. Duygusal bakımdan hayallerinizin gerçekleşmesini istiyorsunuz fakat duygularınıza da katı kurallar getirmiş durumdasınız. Aslında bu durum, rastgele birliktelik kurmak istemediğinizden kaynaklanıyor. Mayıs ayı içerisinde gereğinden fazla seçici olacaksınız. Yüksek frekansı yakalamadığınız kişilerden uzak kalmayı tercih edeceksiniz. Mayıs ayı içerisinde seyahatler gündeminize gelecek ve burada sizi etkileyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkanlar, üzerinizde çok fazla etkiye sahip olabilir. Hayallerinizi ileriye atmak yerine, hemen harekete geçmelisiniz.

Başak Burcu Mayıs Ayı 2015 Sağlık

Sevgili Başak burcu, Mayıs ayı içinde önemli bir sağlık sorununuz olmayacak fakat yoğun duygular, stresli olmanıza neden olabilir. Tansiyonunuz açısından ufak tefek bazı sıkıntılar yaşanacaktır. Sizin için gerekli olan vitaminleri, doktorunuzun kontrolünde alın. Ayrıca bu dönem içinde karın bölgeniz ve ayaklarınız da hassas olacak. Duygusal takıntılarınız, ruhsal bakımdan size zarar verebilir ve bu sebeple dikkatli olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>