Anasayfa » Kadınca » Güncel Haberler » BARBİE BEYAZ PERDEDE

BARBİE BEYAZ PERDEDE

ACTIONMAN FİLMİ YAPMAZSINIZ AMA

Son dönemde oyuncak bebek Barbie, moda dünyasının yöneldiği bir obje konumunda. Moschino’nun, ilkbahar-yaz 2015 koleksiyonunu tamamen Barbie’ye adaması, Matthew Williamson ve Diane Von Furstenberg’in bu sezon Barbie modasına göndermeler yapan koleksiyonları Hollywood’un dikkatinden kaçmamış. Sony, Barbie karakterine animasyon olmayan bir film yapıyor ve başrolü de Margot Robbie olacak.

KJIUGFDC

Haber, Sony’nin hacklenen maillerindeki yazışmalarla ortaya çıktı. Buna göre film gelecek yıl çekilecek ve animasyon olmayan ilk Barbie uyarlaması olacak. Filmin konusu hakkında bir bilgi yok ancak başrol seçiminin mükemmel olduğu kesin. Margot Robbie, Leonardo DiCaprio ile oynadığı “The Wolf of Wall Street” ile sinemaya hayli hızlı bir giriş yaptığında Barbie’ye benzerliği hemen dikkat çekmişti. Filmde Sandra Bullock ya da Amy Adams’ın da bulunacağı ele geçirilen bilgiler arasında.

Hacklenen maillerde, Margot Robbie için, “Barbie’nin hayat bulmuş hali, mükemmel olacak” denilmiş. Filmin yapımcısı Laurie MacDonald da Margot Robbie seçimi için “O, zaten gerçek hayatta da Barbie. Yani Barbie’nin vücut bulmuş hali. Sadece saçları, yüz hatları değil, makyajı, her şeyi…Başka bir isim düşünmek anlamsız olur” diye konuşuyor.

MARGOT ROBBİE’NİN HIZLI YÜKSELİŞİ

Leonardo DiCaprio ile “The Wolf of Wall Street” filminde rol paylaşan Margot, Hollywood’da dikkatleri üzerine kolayca çekti. Güzelliği bir yana hem cesur hem de sansasyondan kaçınmıyor.

MARGOT

“The Wolf of Wall Street” filmindeki rolünü kapmak için seçmeler sırasında, senaryoda olmadığı halde, rolünü doğaçlama oynamış: DiCaprio’ya “Siktir git!” diye bağırdıktan sonra tokadı da basmış. Yapımcılar ve yönetmen şoku atlattıktan sonra Margot’u arayarak rolü kaptığını söylemişler.

Margot’un bir sonraki önemli filmi Will Smith ile oynadığı “Focus” oldu. Bu kez de Will Smith ile soyunma kabininde birkaç fotoğrafı olduğu ortaya çıktı. Fotoğraflar magazin basınının eline geçince Will Smith’in eşi işi boşanmaya kadar götürdü. Margot ise tüm süreç boyunca sakin sakin Smith ile arasında bir şey olduğunu inkar etmeye devam etti.

ERMAN YURDAKAN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>