Anasayfa » Astroloji ve Rüya » BALIK BURCU MAYIS AYI YORUMU

BALIK BURCU MAYIS AYI YORUMU

BALIK BURCU MAYIS 2015 YORUMU

Balık Burcu Mayıs Ayı 2015 İş

Sevgili Balık burcu, Mayıs 2015’te araştırmacı bir kimliğe bürünecek, iş dünyasında size yardımcı olacak bilgilerin arkasından gideceksiniz. Enerjiniz üst seviyede ve bunu da en iyi şekilde kullanmanız gerek. Mesleki bakımdan çok iyi başarıların altına imza atabilir, kazancınızı üst noktalara getirebilirsiniz. Hedeflerinizi yukarılarda tutacaksınız ve onlara ulaşmak için dikkatli ve önemli adımlar atacaksınız. Ayrıca uzun zamandır aklınızda olan projeleri de hayata geçirebilirsiniz. Herşeyi başaracak güce sahipsiniz ve siz de bunu biliyorsunuz. Mayıs 2015’te ev, kişisel ekonomi ve sosyal yaşantı evinizle ilgili konular biraz daha geri noktalarda kalabilir. Biraz daha toplumsal işler ile ilgilenecek ve üst noktada bulundurduğunuz hedefleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Özellikle Mayıs ayının ilk haftası içinde önemli gelirler elde edebilirsiniz. İleride sizi rahatlatacak çalışmalar içerisine girebilirsiniz. Bazı Balık burçları Mayıs ayı içerisinde gizlilik içerisinde işler yürütebilir. Meraklı yönlerinizi kullanarak keşfedilmemiş, gelecek vaad eden işleri kovalayabilirsiniz. İdealleriniz doğrultusunda savaşmaya hazırsınız. Belkide şimdiye kadar girmekten korktuğunuz işlere karga tulumba bir şekilde girmek isteyeceksiniz. İçinizde bu kadar hırs ve başarma arzusu varken, başarısız olma ihtimaliniz çok yok.

Balık Burcu Mayıs Ayı 2015 Aşk

Sevgili Balık burcu, Mayıs ayının ilk günlerinden sonra ilişkilerinizde yoğunluk hakim olacak. Beraberliği olan kişiler, ilişkilerinin daha iyi noktalara ulaşması için çaba gösterecek. Mayıs ayının ilk haftasından itibaren yoğun enerji altında olacaksınız ve duygularınızın arttığını, üst seviyelere ulaştığını göreceksiniz. Bu dönem içerisinde kontrolünüzü kaybetmemelisiniz. Duygularınızı biraz da olsa dengelemeniz gerekiyor. Mayıs ayı içinde birlikte olduğunuz kişiye meydan okuyabilirsiniz. İlişkiyi yönlendiren kişinin kim olduğu konusunda ufak bir çekişme yaşayabilirsiniz. Siz, duygusallıkla akılcılığı birbirinden ayrı yürütüyorsunuz. Yinede bu ay içerisinde aklınız ve duygularınız arasında bir karmaşıklık söz konusu olabilir. Bu karmaşa sizi yıldırmayacak ve kolaylıkla altedeceksiniz. Bazı Balık burçları bu dönem içerisinde gizli ilişkilere yönelebilir. Bazılarınız için de eski sevgiler tekrar gündeme gelecek. Katıldığınız sosyal ortamlarda kolaylıkla dikkat çekebilecek, karşınızdaki kişinin de duygularından fazlaca etkileneceksiniz. Bu ay içerisinde kendinizi koruma altına almanız gerekiyor. Kısa sürecek bir ilişkiye kendinizi çok fazla kaptırabilirsiniz. Sakinliğinizden ve akılcığınızdan vazgeçmeyin. Kendinizi kaptırmak, duygusal bakımdan yıpranmanıza sebep olabilir.

Balık Burcu Mayıs Ayı 2015 Sağlık

Sevgili Balık burcu, Mayıs ayının ilk haftasından itibaren fiziksel olarak çok fazla aktiviteye katılabilirsiniz. Bu günlerde dizlerinize ve kemiklerinize dikkat etmeniz gerekir. Bunun yanında cildiniz de fazlasıyla hassaslaşacak. Havaların ısınıyor olması sizi aldatmasın. Boğaz ve boyun bölgenizi korumalısınız. Bazı Balık burçları bu dönem içerisinde ailenin sağlık durumuyla da ilgilenmek zorunda kalabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>