Anasayfa » Astroloji ve Rüya » ASTROLOGLAR UYARDI, 20 MART’A DİKKAT!

ASTROLOGLAR UYARDI, 20 MART’A DİKKAT!

20 Mart cuma günü yaşanacak olan güneş tutulması, 1999 depremindeki tutulmaya benzer olacak. Astrologlar bu güneş tutulmasını 17 Mart’taki Plüton ve Uranüs buluşmasından sonra geldiği için çok çok önemli olduğunu vurguluyorlar.
Plüton ve Uranüs birbirlerine kare açıyla bağlanması ölüm, ayrılık, savaş ve mücadele açısı olarak yorumlanıyor ve yaşamımız kökten değişecek olayların gerçekleşmesi kuvvetli bir ihtimal olarak görülüyor. Peki güneş tutulması bizleri nasıl etkileyecek, en çok hangi burçlar etkilenecek? İşte tüm burçların astroloji yorumları.

burçlar

KOÇ BURCU
Hayatınızda aklınıza beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. 20 Mart’ta gerçekleşecek güneş tutulması bilinçaltınızı etkileyecek. Bu nedenle rüyalarınız berraklaşabilir ve mesaj içeren rüyalar görebilirsiniz. Tutulma sağlıkla ilgili konuları da gündeme getirebilir ve bu dönemde bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir, ayak ve ayaklarınızla bağlantılı hastalıklarla karşılaşabilirsiniz. Mart sonu Nisan başı gibi ani bir seyahat gündeme gelebilir.

BOĞA BURCU
20 Mart tutulması arkadaşlık ilişkilerinizi ve iş çevrenizi etkileyecek. Bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilir ya da fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Yaşça büyük yakınlarınızdan ummadığınız yardımlar alabilirsiniz. Bir süredir hayatından bunalan Boğa burçları bu dönemde hayatlarında yeniliklere yer açacaklar. Çevre değişikliği kariyer anlamında da yeni fırsatlar sunabilir.

İKİZLER BURCU
Kariyer evinizde gerçekleşen 20 Mart güneş tutulması iş konusunda kafanızın karıştığı bir döneme işaret ediyor. Sizden yaşça büyük kişilerle anlaşmazlıklar yaşayabilir ya da onların sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlık ilişkileriniz de ciddi bir sınavdan geçecektir. Sakin ve sabırlı olmaya özen göstermelisiniz.

YENGEÇ  BURCU
20 Mart tutulması yurtdışı, uzaklar ve eğitimle ilgili konuları gündeme gelecek. İş arayan Yengeçler yurtdışı bağlantılı bir yerde iş bulabilirler. Çalışan Yengeçler de işyerlerinde yapısal değişikliklerle karşılaşabilirler. Tez ve sınav gibi konularda da olumlu haberler alabilirsiniz.

ASLAN BURCU
Güneş tutulması ufak kazalar ve hastalıklar yaşamanız konusunda sizlere dikkatli olmanız gerektiğini. Önümüzdeki 6 ay boyunca finansal anlamda nasıl bir destek arıyorsanız, kolaylıkla bulabileceksiniz. Çevrenizdekilerin para kaynaklarından rahatlıkla faydalanabileceksiniz. Kredi, burs, miras ve borç para alabilirsiniz. Tutulma döneminde  hayatınızın yeni bir evresine girdiğinizi göreceksiniz.

BAŞAK BURCU
İlişki konularını etkileyen 20 Mart tutulması, kötü giden evlilik veya aşk ilişkilerinizin sonlanmasına sebep olabilir.  Taşınma veya ev satın alma gibi durumlar gündeme gelirken, akrabalık ilişkiniz olan kişilerden büyük ve umulmadık destekler alabilirsiniz.

burçlar 2
TERAZİ BURCU
İş alanınızı etkileyecek Güneş tutulması ile çalışma koşullarınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Daha çok çalışıp kendinize daha az zaman ayırmanız gereken durumlar söz konusu olabilir. İşinizle ilgili yeni cihazlar alabilirsiniz. Bu dönemde sizden saklanan bazı sırlar ortaya çıkabilir, duyduklarınıza şaşırabilirsiniz.

AKREP BURCU
Bekar Akreplere güzel haber: Aşk kapınızda! Bu dönemde başlayacağınız ilişkiler uzun solukludur ve hayatınızda kalıcı izleri olacak. Çocuk sahibi olmak isteyen Akrepler de yine bu dönemde güzel haberler alabilirler. Hali hazırda flörtü olanlar ise ilişkilerinde ayrılık noktasına gelebilirler.

YAY BURCU
20 Mart güneş tutulması aile ve aile büyüklerinizle ilgili sağlık sorunlarına işaret ediyor.  Aile bireylerinin hastalıkları bu dönemde geçici olarak endişelenmenize sebep olabilir. Evinizde beklenmedik tadilatlar, tamirat ve arızalar yaşayabilir, bunların çözümü için çareler aramanız gerekebilir.

OĞLAK BURCU

Beklenmedik seyahatler, sürpriz gelişmeler ve kararlar Oğlakları şaşırtmaya hazırlanıyor. Oğlakların yakın çevreleriyle artan iletişimlerini belirginleştiren tutulmayla internet projeleri, blog ve reklam gibi konularda da şanslı gelişmeler yaşayabilirler.

KOVA BURCU
Kovalar bu tutulma döneminde parasal konulara yoğunlaşıyorlar. Yeni para kaynakları bulabilir, beklemediğiniz gelirler kazanabilirsiniz. Tutulma sürprizlere işaret ettiğinden ani bir harcama da bütçenizi kötü yönde etkileyabilir. Tutulmayı izleyen 15 günde harcamalarınızı dikkatli yapmanız gerekebilir.

BALIK BURCU
Tutulma balık burcunda gerçekleşiyor! Hayatınızda yeni ve güzel başlangıçlara adım atabileceğiniz bu süreçte dileklerinizin gerçekleştiğine tanık olacaksınız. Bu dönemde dış görünüşüz ve tarzınızla ilgili değişimler de yapabilirsiniz. Çevrenizde aranılan biri olacağınız ve yıldızınızın parladığı bir dönemdesiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>