Anasayfa » Astroloji ve Rüya » ASLAN BURCU MAYIS AYI YORUMU

ASLAN BURCU MAYIS AYI YORUMU

ASLAN BURCU MAYIS 2015 YORUMU

Aslan Burcu Mayıs Ayı 2015 İş

Sevgili Aslan, Mayıs 2015’te işle alakalı çevresel koşullarınızda yülselmeler yaşanacak. İş çevrelerinin aranan kişisi olabilirsiniz. Daha fazla öne çıkacak, istediğiniz şartlara sahip olabileceksiniz. Maddiyat gezegeniniz de size destek veriyor ve bu durum ekonomik açıdan daha üst noktalara ulaşmanızı sağlayabilir. Ayrıca yatırımlarınız konusunda da şansınız yanınızda olacak, uzun vadede size yarar sağlayacak işlere gireceksiniz. Mayıs ayı içerisinde parasal girişimlerinizde akıl yoluyla hareket edeceksiniz. Ayrıca etrafınızdaki insanlar sayesinde de yeni atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Bazı Aslan burcu insanları uzun zamandır akıllarında olan projeleri başlatabilir. Bazılarınız iş değişikliği yaşayabilir ve ticari açıdan yeni fırsatlar yaratabilir. Mayıs 2015, Aslan burcu insanları için iyi fırsatlar getirecek. Bu dönem içinde atacağınız olumlu her adım, hem iş dünyasında yükselmenizi sağlayacak, hem de gelecek adına olumlu gelişmeleri beraberinde getirecek. İş konusunda bir karar vermeniz gerekirse, bu dönem içerisinde alacağınız kararlar doğru olacak. Yine de aceleci olmamalısınız.

Aslan Burcu Mayıs Ayı 2015 Aşk

Sevgili Aslan, Mayıs 2015’te sosyal yaşamınız çok daha fazla yoğunlaşacak ve bu durumla birlikte aşk yaşantınız da hareketlendirecektir. Bazılarınız, bu dönem içinde kendilerini aşan birlikteliğe yönelebilir. Mayıs ayının ortalarına kadar aşk yaşamınıza yoğunlaşacaksınız. Sosyal çevrenizde, yaratıcılığınız ve çekiciliğiniz ile öne çıkabileceksiniz. Evli olan Aslan burcu insanları, bu dönem içinde eşinizin iş değişikliği veya diğer konulardan dolayı yer değişikliği söz konusu olabilir. Mayıs ayının sonuna kadar aşk yaşantınız hareketli olacak. Evli olan kişiler, eşleriyle keyifli bir tatile çıkabilir. Bekar olan aslanlar da gittikleri yerlerde bir kişiyle duygusal olarak yakınlaşabilir. Mayıs ayı, yalnız yaşayan Aslanlar için olumlu fırsat anlamına gelmekte. Yeni birliktelik kurma fırsatı elde yakalayabilirsiniz. Fakat kontrolü elden bırakmamalısınız. Aksi durumda duygularınızdan kaynaklı olarak, sizin için yanlış olan kişilere yönelebilirsiniz. İçinizde fazlaca coşku ve heyecan var. Bu durum sizi fazlasıyla sıra dışı kılacak.

Aslan Burcu Mayıs 2015 Sağlık

Sevgili Aslan, Mayıs ayı içinde fazla ağır kaldırmamaya çalışın. İskelet sisteminizi zorlamanız, sizi yataklara düşürebilir. Düzenli olarak spor yapmalı ve uykunuzu da belli bir düzene sokmalısınız. Yeterili derecede dinlenmeniz gerekiyor. Aksi halde bu kadar hareketli bir ayı güçlükle geçirebilirsiniz. Yiyecekler konusunda da aşırıya kaçmamalı, kalori dengenizi dengelemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>