Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » AŞKI GÜÇLENDİRMENİN YOLLARI

AŞKI GÜÇLENDİRMENİN YOLLARI

Eğer aşkınızı her geçen gün daha da güçlenmesini istiyorsanız ve aranızdaki bu bağın hiç kopmasını istiyorsanız ilişkiniz için çaba göstermeli ve sevdiğinizi ona hissettirdiğiniz kadar anlatmanızda gerekiyor…

Bakışlarını Yakalayın

Kalabalık bir ortamda bir anda bakışlarını yakalayın ya gülümseyin veya göz kırpın. Bu anlık bir olaydır. Her ne kadar yalnız olmasınız bile bu aranızdaki elektriği canlandıracaktır.

Ona Meydan Okuyun

Mesela asansöre ya da arabaya kadar yarışın. Stony Brook Üniversitesinde yapılan bir araştırmada bu gibi durumlar yanı birbirini uyarıcı durumlar çiftlerin arasındaki aşkı daha fazla tutkuyla aşık olmasını sağlıyor.

Aldığınız Güzel Haberleri Abartılı Bir Şekilde Kutlayın

Yeni bir müşteri kazanması,aylardır hazırladığı sunumunun güzel geçmesi,girdiği sınavından güzel haber alması gibi olayları şatafatlı bir şekilde kutlayın. Ona kocaman sarılın köpüklü bir şampanya patlatın ve aldığı güzel haberi detaylı bir şekilde anlatmasına izin verin.

Onunla İlgili En Küçük Detayı Bile Merak Edin

Onunla ilgili merak ettiğiniz veya keşfettiğiniz şeyleri onunla paylaşın. Mesela kolundaki yara izinin hikayesini öğrenin. Ya da yanından ayırmadığı kolyesinin sebebini sorun.

Komik Bir Fıkra Öğrenin              

Akşamları stresli ve yorgun olan eşinizi güldürmek için komik fıkralar öğrenin veya taklitler yapın.Bu onun size hayran olmasını sağlayacaktır.

Rutin Hayatınızı Değiştirin

Her gün aynı şeyleri yapmaktan vazgeçin. Bir gün evde tv seyrediyorsanız diğer gün birlikte müzik dinleyin dans edin ya da birlikte oyun oynayın.. Bu da, aranızdaki bağın kuvvetlenmesi için yepyeni fırsatlar doğuracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>