Anasayfa » Eğlence » AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 GELİYOR !

AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 GELİYOR !

aşk tesadüfleri sever  2011 yılında vizyona giren, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın yaptığı ve oyuncu kadrosunda ise Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin gibi ünlü oyuncuların yer aldığı “Aşk Tesadüfleri Sever”in devam filmi “Aşk Tesadüfleri Sever 2’in çekimleri yakında başlıyor.

aşktesadüfleriseverFilmin sosyal medya hesabından yapılan haberde aynı zamanda filmin tamamlanmış senaryosunun da fotoğrafı paylaşıldı.

İlk film, çocuklukları ve gençliklerinde yolları Ankara’da kesişen ve 2010 yılında İstanbul’da tekrar karşılaşan Özgür ve Deniz’in, kendilerini engellerle dolu bir aşk macerası içinde buldukları hayatlarına odaklanıyordu.

ask-tesadufleri-seveHem geriye dönüşlerle ikilinin geçmiş hayatlarını izlerken, hem de bir yandan Türkiye’nin 70’li, 80’li, 90’lı ve 2000’li yıllarında gezerek dönemin unutulmaya yüz tutmuş popüler kültür öğeleri, müzikleri, yaşam biçimleri filmin nostaljik yönünü tamamlamıştı. Filmden sonra Bülent Ortaçgil’in 1998 yılında piyasaya çıkan “Eylül Akşamı” şarkısı ise o yılın en çok dinlenen şarkıları arasına girmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>