Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » AŞIK OLDUĞUNUZU NASIL ANLARSINIZ ??

AŞIK OLDUĞUNUZU NASIL ANLARSINIZ ??

AŞIK OLDUĞUNUZU NASIL ANLARSINIZ ??

Aşk dediğimiz zaman iki sevgilinin birbirine duyduğu sevgi gelir aklımıza. Ama nasıl anlarız aşık olduğumuzu ?? Ya sahteyse bu duygu ya aldatıyorsa bizi kalbimiz ?? İşte aşık olduğunuzu nasıl anlayacağınız konusunda ufak bir araştırma yaptık bakın ne bulduk ? Aşık olduğunuzda yaşamınız değişir. Sevdiğiniz renkler,mutlu olduğunuz müzik,lezzet aldığınız yemek, sizi rahatlatan ve mutlu eden yerler değişir.. Birde bakmışsınız ki aslında siz artık sizi değilsiniz. Çünkü aşık olduğunuz da kendi sevdikleriniz yanında sevgilinizin sevdiği şeyleri de seversiniz sırf ortak yönünüz olsun. Birlikte zaman geçirirken keyif alalım diye.Bazen ise aşık olduğunuzu anlayamazsınız. Aşık olduğunuzu gösteren bazı işaretler vardır.

İşte aşık olduğunuzu gösteren işaretler…

1-Çevrenizdeki Kişilerin Onu Sevmesini İstiyorsanız

Eğer gerçekten aşıksanız sevgilinizi arkadaşlarınız ve aileniz tarafından beğenilmesi ve sevilmesini istersiniz ve tabi onun ailesi ve arkadaşlarının da sizi sevmesini . Bu sizin o kişi ile uzun bir ilişki hatta ileri isi için bir aile kurmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte ise çevrenizin size destek olmasınız istersiniz bunun için ise sevgilinizi sevmeleri ve güvenmeleri gerekmektedir. Bir diğeri belirti ise onu çevrenize nasıl anlattığınızdır. Hep onun nasıl mükemmel , nasıl iyi kalpli ve sevecen biri olduğundan mı bahsediyorsunuz ? Sanırım bu aşkın çalan çanlarının ilk işareti ;)

2-Sevdiğiniz İle  Gurur Duyuyorsanız

Eline geçen her işi en iyi en güzel şekilde yaptığını düşünüyorsanız ve u size sanki dünyaları kurtarmış gibi hissettiriyorsa aşıksınız demektir. Hele ki hayatınızda olumsuzluklar var ise ve onun sizin için yaptığı her şey sizi çok mutlu ediyorsa ona karşı gerçekten çok ciddisiniz demektir.

3-KONTROLÜNÜZÜ KAYBETTİYSENİZ

Aşk ve kontrol birbirine o kadar zıtlar ki.. İlk zamanlarda aşkı kontrol altında tutarken ilk mesajı atacak olan o derken ilerleyen zamanlarda yani aşk bacayı sardığında ilk mesajı sen atarsın. Sabah uyanır uyanmaz ona mesaj atıyorsan sen çoktan abayı yakmışsın. .

4-Onu Kıskanıyorsanız

Ne kadar klişe bir cümle olsa da aşk adama  “seven kıskanır ne olursa olsun ” dedirte biliyor. Çünkü sevdiği insanı kaybetme düşüncesi, onunla konuşamama,onun gözlerine bakamama düşüncesi çevrede bulunan herkesi silebiliyor ve karşı tarafında silmesini isteyebiliyorsunuz. Emin olun siz ve sevgiliniz bunu yaptıysanız şanslısınız gerçek bir aşk yaşıyorsunuz. Onun neler yaptığını, kimlerle görüştüğünü merak etmeye başladıysanız ya da çevresindeki diğer insanlar size eskisi kadar sevimli görünmüyorsa hislerinizin aşka dönüştüğünü fark edebilirsiniz. Ancak bu noktada hissettiğiniz şeyin şüphe mi, yoksa kıskançlık mı olduğunu tam olarak anlamanız gerekiyor..

5-Onu Görmekten Bıkmıyorsanız

Bazen insan herkesten uzaklaşmak ve yalnız kalmak ister. Bir gün gördüğünüz kişiyi diğer gün gördüğünüz sıkılabilirsiniz. Fakat siz hafta sonunuzu geçirdiğiniz halde tüm bir haftayı da onla geçirmekten keyif alıyorsanız siz aşık olmaya başladınız.

6-Değiştiğinizi Hissediyorsanız

Hemen herkesin üzerinde küçük bile olsa aşkın bir dokunuşu bir değişimi vardır. Aşık olduğunuz zaman önceki halinizden farklı olursunuz. Kendinizi daha bakımlı ve güzel görmek istersiniz. Sevgilinizin size hep hayran hayran bakmasını istersiniz. İşte bu da son işarettir. Sizde bunları hissediyorsanız Aşık bacayı sarmıştır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>