Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » AŞIK OLDUĞUNUZU NASIL ANLARSINIZ
AŞIK OLDUĞUNUZU NASIL ANLARSINIZ

AŞIK OLDUĞUNUZU NASIL ANLARSINIZ

Vücudunuzdaki Kusurlarınızı Umursamıyorsanız

Vücudunuzdaki kusurlarınız ile rahat davrana biliyorsanız. Kusurlarınızla mutlu olmanız ve saklamaya çalışmamanız doğru kişiyi bulduğunuzun göstergesidir. Aynı şekilde ağda için vakit bulamamanız ve bazı aksaklıkları sevgilinizi de rahatsız etmiyorsa sizin için doğru kişidir.

Evlilik ve Gelecek Konularından Konuşabiliyorsanız

Erkekler için evlilik dendiği zaman yangın butonuna basmışsınız gibi bir panik sarar ve hemen konuyu değiştirmeye çalışır. Fakat siz sevgilinizin yanından gelecek planlarından bahsedebiliyorsanız, evlilik konusunda onunda düşüncelerini konuşabiliyorsanız doğru aşk bulmuşsunuz demektir.Üstelik bu anlaşmanız sizi evlilik yolunda bir adım daha ilerlemenizi sağlar.

gercek-ask--i627684Görünüşünüzü Önemsemezsiniz

Artık sevgilinizin yanından kendinizi makyaj yapmak veya bakımlı görünmek zorunda hissetmiyorsanız doğru kişiye aşıksınız. Sevgiliniz sizi kusurlarınız ile seviyor ve bunları hoş karşılıyorsa böyle bir aşka sahip olduğunuz için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

En Yakın Arkadaşınız Olur

Onunla olduğunuz her an kendinizi mutlu hissediyorsanız. Her gününüzü onla geçirmekten sıkılmıyorsanız. Hayatınızda olan her şeyi gönül rahatlığı ile ona anlatıp ondan fikir alabiliyorsanız artık sevgiliniz hem kıymetliniz hem de en yakın arkadaşınız olmuştur.

Kendi  Mutluluğunuz Kadar Onun Mutluluğunu da Düşünüyorsanız

İlişkinizi bencillikten uzak bir şekilde yaşıyorsanız doğru yoldasınız.Söz konusunda sevgiliniz olduğunda her şeyden önce onu düşünüyorsanız ve o mutlu olsun diye tüm çabanızı sarf ediyorsanız evet doğru aşkı bulmuşsunuz.

O Olsun Yeter

Üzüntülü ya da kötü bir günün ardından onun tek sözü sizi mutlu ediyorsa, sizi mutlu emek için elinden geleni yapıyorsa ve bir telefonunuzla size koşup geliyorsa emin olabilirsiniz artık o sizin her şeyiniz ve doğru aşkınız…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>