Anasayfa » Astroloji ve Rüya » AKREP BURCU MAYIS AYI YORUMU

AKREP BURCU MAYIS AYI YORUMU

AKREP BURCU MAYIS 2015 YORUMU

Akrep Burcu Mayıs Ayı 2015 İş

Sevgili Akrep burcu, Mayıs 2015’te iş bakımından zirve yapabilirsiniz. Bu bakımdan güzel bir ay sizi bekliyor olacak. Bazı Akrep burçları bu dönem içerisinde iş değişikliği veya işyeri tadilatına yönelebilir. Değişimler ve yeni başlangıçlar için adım atacaksınız. Ekonımik güce sahip olmayı seviyorsunuz ve lükse de fazlasıyla düşkünsünüz. Tüm bunlar, Mayıs ayı içinde çok daha fazla çalışmanızı sağlayacak. Çalışmadan lükse sahip olmak, sizi zorlayacaktır. Bütçenizi dikkatli ve en iyi bir şekilde kullanmalısınız. Mayıs ayında yapacağınız her türlü çalışmanın meyvesini almak isteyeceksiniz. Fazlasıyla azimlisiniz ve çalışma arkadaşlarınızın da bu anlamda size ayak uydurmasını istiyorsunuz. Sizinle aynı fikirdede ve disiplinde olmayan insanlarla uyumlu bir şekilde çalışamıyorsunuz. Bu evre içerisinde mevkinizin yükselmesini istiyorsunuz ve durum böyle olunca enerjinizi de çok fazla kullanıyorsunuz. Mayıs 2015’in ilk haftasından itibaren Mars’ın pozitif etkilerini çok daha fazla hissedeceksiniz. Sergilediğiniz çabalardan beklediğiniz sonuçları alacaksınız fakat her türlü eleştireye de açık olmalısınız, özellikle de iş hayatınızdaki rakiplerinizin. Rakibiniz olan insanlarla savaşmayın fakat değerlendirme yaparken, onlardan üstün olan özelliklerinizi rahatlıkla sergileyin. Etrafınızda size karşı baskıcı tutumlarlar sergileyen kişiler olabilir. Mayıs ayında bu kişileri çok fazla takmayacak ve etkileri altına girmeyeceksiniz.

Akrep Burcu Mayıs Ayı 2015 Aşk

Sevgili Akrep burcu, Mayıs 2015’in ilk günlerinden sonra Venüs’ün etkisi hissedeceksiniz ve duygusal bakımdan kendinizi daha fazla açacaksınız. Çekiciliğiniz üst seviyede ve bu dönem içerisinde bu yönünüzü daha iyi seviyelerde kullanabileceksiniz. Adı koyulmamış birliktelikler artık ciddiyet kazanacak. Etkileyici, çekici ve baştan çıkarıcı özelliklerinizi aşk hayatınıza kolaylıkla yansıtacaksınız. Ayrıca bu dönem içerisinde sosyal olarakta fazlasıyla aktif olacaksınız ve değişik alanlara ilgi duyacaksınız. Mayıs ayı içinde partnerinizle olumlu paylaşımlarda bulunacaksınız ve esasında şimdiye kadar yakalayamadığınız güzel günleri yakalayacaksınız. Mayıs ayı, özellikle bekar olan Akrep burçları için fazlasıyla fırsat dolu olacak. Sosyal hayatınızda yoğun olmanız, yaşamınıza devamlı yeni kişiler girmesini sağlıyor. Yaşamınıza giren kişilerden bazılarıyla duygusal olarak yakınlaşabilirsiniz. Katılacağınız her türlü etkinlik size aşk açısından yarar sağlayacaktır. Evliliğe adım atmak isteyen Akrep burçları için de güzel fırsatlar var. Bazılarınız evliliğe adım atacak ve farklı şehirlere hatta farklı ülkelere yerleşecek. Yabancı bir kişi  ile de evlilik söz konusu olabilir. Bu kişi sizden daha büyük yaşlarda da olabilir. Bazı Akrep burçları da ikinci kez evlilik şansını yakalamış olacaklar.

Akrep Burcu Mayıs Ayı 2015 Sağlık

Sevgili Akrep burcu, Mayıs 2015’te Mars’tan pozitif etkiler alıyorsunuz fakat özellikle bacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Ağrılar ve kramplar canınızı acıtabilir. Devamlı olarak spor yapan Akrep burcu insanlarının da bu anlamda dikkatli olması gerekiyor. Süregelen hastalığınız var ise bu dönem içerisinde güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Ağır kaldırmamaya çalışın. İskelet sisteminiz hassaslaşacak. Çok fazla enerjili gıdalardan da olabildiğince uzak durmalısınız. Aksi durumda tansiyon sorunu yaşayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>