Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 9 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

9 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

9 MAYIS 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz manevi ihtiyaçları, ortak çalışmalar içinde olduğunuz dostlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Etrafınızın kalabalık olmasına canınız sıkılabilir. Ay’ın konumu, organizasyon çalışmalarınıza daha çok ağırlık vermenizi tavsiye ediyor.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, entelektüel konularda kendinizi oldukça başarılı hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda özgün kişiliğinizi ortaya koyacak bir yapılanma içinde olacaksınız. Özel arkadaşlarınızın düşüncelerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sınırları olmayan özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün bir çok kombinasyon çalışmalarınızla alakalı yapılanma içinde olabilirsiniz. Yapacağınız atılımlar için, gerekli bağlantıları kurmayı başararak hedefinize yaklaşacaksınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün yaşama pratik bir biçimde bakıyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için yeterli cesaretiniz var. Ekonomik konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek. Ay’ın konumu, girişimciğiniz konusunda başarılı olacağınızı müjdeliyor. Yaşam kalitenizi artıracak, yeni projeler kapınızda.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay burcunuzda ilerliyor ve gizli isteklerinizin belirginleşmesi ve partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız, aklınızın karışmasına sebep olabilir. Baskı altına aldığınız duygularınızı ortaya çıkarmak isteyecek ve ilişkinizi kişiselleştirecek tutumları tercih edeceksiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Etrafınıza karşı duygusal konulara uzak gibi görünmeniz, farklı yorumlara neden oluyor. Ay’ın konumu, meslekle alakalı çalışmalarınıza derin bir biçimde bağlılık gösterdiğinizi ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı gösteriyor, iyi niyetli girişimciliğiniz her zamanki gibi parlamanızı sağlayacak.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların bilincindesiniz. Bugün, girişimci tarafınızı özgürce kullanmak isteyecek, yakın çevrenizin pozitif yönlerinden faydalanacaksınız. Bugün görüşeceğiniz insanların, samimiyeti konusunda dikkatli olmalı ve özel duygularınızı kendinize saklamalısınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aileniz ile ilgili olayların gündem kazanmasıyla, kişisel sorunlarınızı arka plana atacaksınız. Toplumsal konulardan uzak kalmanız biraz canınızı sıkacaktır. Bugün çalışmalarınızı dengeleyecek yeni fikirler içindesiniz. Sizin canınızı sıkan özel durumlardan uzaklaşmalısınız.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi korumaktan yanasınız… Ekonomik konul ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Manevi konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkini anlamda pozitif olacaktır. Bazı zamanlar gereğinden fazla katı davranışlar sergiliyorsunuz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ekonomik konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Bugün, her türlü şartlarınızı gözden geçirmeli ve duygusal bağımlılığınız olan kişilerden kurtulmayı denemelisiniz. Sizi sıkan şartları çok fazla düşünmemelisiniz. Güven ihtiyacı içinde olmanız sebebiyle, imkanlarınızı kullanmak yorulmanıza sebep oluyor

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Manevi konularda hatalı davranmaya müsait bir yapınız olmasına rağmen, konu mantık olduğunda, kafanız işlek çalışıyor. Kazançlarınız konusunda dikkatli hareket etmek ve hiç kimseye gereksiz sözler vermek istemiyorsunuz. Arkadaşlarınızın size vereceği desteklerin önemli olduğunun farkındasınız

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine göz yumduğunuz sürece, ele aldığınız konulan başarılı bir şekilde sonuçlandıracaksınız. İletişim konusunda gereken her türlü donanıma sahipsiniz. Bugün hayal gücünüzüden faydalanarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>